Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джамала та ведучі програми "Сніданок.Вихідний" завітали на модний показ Андре Тана

У Києві стартував український тиждень моди.  

Протягом восьми днів українські дизайнери в рамках тижня моди показуватимуть, що буде актуальним наступного сезону.

Першим свою колекцію представив дизайнер Андре Тан. А ще відсвяткував 15 років творчої діяльності, йдеться у сюжеті ТСН.

Митець зізнався: його шлях до успіху був непростим та пригадав, як на початку двотисячних вночі кроїв свої перші сукні. Залишався в ательє де працював,  адже грошей на власну машинку в нього не було.

У павільйоні столичного виставкового комплексу не проштовхнутись, оскільки привітати дизайнера та подивитись нову колекцію прийшли колеги та українські селебрітіс.

Співачка Джамала завітала на фешн-подію в комбінезоні від Тана.

"Він дуже вдало поєднує в собі коньюктуру та творчість, це – добре. Він дуже вдало поєднує комфортні речі і при цьому - модні", - зазначила артистка.

Олександр Попов та Валентина Хамайко, ведучі "1+1"  Андре-Тана називають колегою. Адже саме він дає модні поради у "Сніданку. Вихідний".

"Ми завжди його чекаємо із посмішкою, тому шо ми знаємо коли приходить Тан одразу у нас з'являться емоція, енергія життя. У нього є свої фірмові жарти, не схожі на когось іншого", - зазначили ведучі. 

Усі місця зайняті, за мить зала павільйону перетворюється на модний палац. Яскраві тканини, джинсові чоботи та блискучі капці. Це ностальгія та іронія над 90-тими – розповідає про свою колекцію автор.

"Ці написи Ніка, це – спеціально – "стьоб" над 90-тими роками, коли ніхто не міг дозволити собі купити спортивний костюм і ми вирішили пожартувати і зробити як аля фейковий", - пояснив Андре Тан.

Вже за кулісами він не стримує емоцій. Зізнається - дуже втомився, бо намагався зробити колекцію особливою. Але дизайнер відпочивати не збирається, оскільки у найближчих його планах  - створення жіночого та чоловічого парфумів.

Кореспондент ТСН, Іван Воробйов

Відео У Києві стартував український тиждень моди

Залиште свій коментар

Вибір редакції