Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джастін Бібер відклав весілля з Гейлі на фоні психічних проблем – ЗМІ

Співак вже тривалий час бореться з депресією.

Відомий американський поп-виконавець Джастін Бібер, який нещодавно вигадав дивне прізвисько дружині Гейлі, переніс святкування свого весілля.

Як повідомляє видання People, Бібер вже тривалий час бореться з депресією, і тому на фоні психічних розладів співак відклав свято на невизначений термін.

Однак, як зазначає інсайдер виданню, Джастін та Гейлі відсвяткують весілля, коли виконавець вийде з депресії.

Джастін Бібер
instagram.com/justinbieber

"Гейлі продовжує його підтримувати. Їхнє весілля все одно відбудеться: вони одружаться, коли відчують, що дійсно до цього готові. Найважливіше для них - це психічне здоров'я Джастіна", - розповідало джерело.

Також інсайдер повідомив, що наразі Бібер почувається набагато краще, ніж раніше. Допомагає долати затяжний стрес його кохана Гейлі, яка підтримує артиста у непростий період його життя.

"Здається, лікування дійсно йому допомогло. Воно змінило хід його думок. Тепер він зосереджений на тому, що відбувається зараз, і живе одним днем. Коли він починає заглядати далеко вперед, то відразу починає відчувати стрес", - зазначало джерело виданню.

Нагадаємо, нещодавно на Джастіна Бібера подав до суду збитий ним фотограф, якого артист випадково зачепив, виїжджаючи на машині з церкви.

Залиште свій коментар

Вибір редакції