Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Джонні Депп викрив екс-дружину у брехні щодо побоїв - ЗМІ

Актор має намір засудити Ембер Герд за неправдиві звинувачення.

Відомий голлівудський актор Джонні Депп, який знову судиться з екс-дружиною Ембер Герд, наразі заявив, що викрив акторку, яка звинуватила його в побоях.

Зірка "Піратів Карибського моря" поставив під сумнів дзвінок у 911, зроблений подругою Герд, у якому вона стверджувала, що Ембер стала жертвою насильства.

Як повідомляє видання The Blast з посиланням на адвокатів актора, Депп впевнений, що акторка сфабрикувала обвинувачення за допомогою подруги Іо Тіллет Райт. Раніше Герд заявляла, що говорила з Іо по телефону, коли Депп нібито бив її.

Ембер Герд та Джонні Депп
Associated Press

Однак Депп отримав доступ до поліцейських документів і виявив, що між розмовою з подругою і зверненням Райт в службу порятунку 911 минуло близько півтори години. На думку адвокатів Деппа, якби подруга Герд, як вона раніше стверджувала в суді, хотіла врятувати їй життя, вона мала звернутися в службу набагато раніше.

Наразі 55-річний актор Джонні Депп має намір засудити колишню дружину за неправдиві звинувачення, тоді як сама Герд намагається припинити справу про наклеп. Однак команда адвокатів Деппа готується представити нові докази.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ зявилась інформацію про нову обраницю Джонні Деппа. Нею стала 20-річна росіянка Поліна Глен.

Залиште свій коментар

Вибір редакції