Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дзідзьо розповів, чому образився на державу

Також артист поділився подробицями знімання своєї нової стрічки.

Український музикант Дзідзьо, який зацілував дельфіна у басейні, розповів про свою нову стрічку "DZIDZIO перший раз", йдеться у "Сніданку з 1+1".

За словами Дзідзя, він вклав у фільм всю душу і чимало грошей, які довелося позичати, оскільки держава йому у наданні фінансування відмовила.

"Знімаю власними силами. Збираю, позичаю. А держава цього року, я перший раз попросив, думав що дадуть, і не дали. Так що я трошки ображаюся, думаю, що ви виправитеся. А я вам покажу, що я зробив без нікого. Наскладав, позичив, але я думаю, що люди мене підтримають", - поділився артист.

ВідеоДзідзьо розповів про свій фільм "DZIDZIO перший раз"

Він фронтмен найвеселішого гурту України. Михайло Хома або  Дзідзьо – музикант та композитор. А ще актор, сценарист, режисер та продюсер. В ефірі "Сніданку" Дзідзьо розповів про свій фільм "DZIDZIO перший раз"

Дзідзьо розповів про свій фільм "DZIDZIO перший раз"

Дзідзьо зізнався, що свою романтичну комедію він знімав у рідному селі Бортинки, ба навіть у тій самій хаті, де народився.

"Фільм цей для мене є велика любов. Я вкладаю все своє життя, все своє серце, я лягаю разом з ним спати, ми все це монтуємо. Цей фільм – це романтична комедія. Ви отримаєте дуже позитивні враження від картинки, бо саме там де я народився, знімався цей фільм. У тій хаті, в селі Бортники. Я змушений був поїхати туди, бо мене туди кликало", - прокоментував виконавець.

Зауважимо, що на широкі екрани життєва комедія "DZIDZIO перший раз" вийде 25 жовтня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції