Дзідзьо згадав, як "соромно" йому було продати контрабандну горілку

Артист зізнався, що ніколи нічого не возив контрабандою.

Український співак Дзідзьо, який представив фільм "DZIDZIO Контрабас", згадав, як ледь не продав контрабандну горілку, йдеться у "Світському житті".

У стрічці артиста йдеться про контрабанду між Польщею та Україною, і в кіно є реальні історії з життя знайомих Дзідзя. Сам артист запевняє, що ніколи контрабандою нічого не возив. Хоча пригадав один випадок.

"Я чесно, не возив не разу контрабанди. Єдиний раз, ми поїхали в Польщу на Маланку грати вечорниці для українців. І там сказали: "Візьми собі три фляжки горілки, там продаш". Це були бідні роки артистів. Я взяв ті три фляжки, але я настільки стидався їх продати. Коли прийшли купляти їх поляки, я застидався. Просто ми їх випили", - поділився співак.

ВідеоНе вийшло ані контрабандиста, ані митника: Дзідзьо згадав свої попередні роботи

Також Дзідзьо зізнався, що колись служив на митниці. За словами співака, його вистачило на три місяці.

"Кожен, хто живе на Західній Україні, всі займалися. Всі мої колеги. Такі часи були, я їх добре пам'ятаю. Сам служив на митниці три місяці. Я злакомився, мені запропонували і я пішов на три місяці на митницю. Побув там, сплакався і сказав собі: "То не моє і не піду туди ні за що", - розповів музикант.

Залиште свій коментар