Чоловік Джамали відкрив кав'ярню у Києві

Зірка частенько навідується до цього закладу.

Чоловік співачки Джамали Бекір Сулейманов не так давно відкрив власний бізнес, власну кав'ярню у Києві, йдеться у "Світському житті".

Зірка часто буває у цьому закладі, про що вже дізналися шанувальники артистки. За словами Джамали, якось цілий клас прийшов до кав'ярні, аби побачити улюблену виконавицю.

"Я не оголошую, що я прийду, давайте робити селфі. Бувало навпаки. Як мені сказав Бекір, прийшов цілий клас, який побачив, що я там частенько буваю. Вони чекали на мене, вони купили диски. Бекір зателефонував мені, сказав: "Якщо є у тебе 5 хвилин, можеш зайти?". Тому що це діти, вони дуже щиро це сприймають, тому я прийшла", - розповіла артистка.

Вона додала, що, можливо, не так сильно б вболівала за кафе, якби сама не пройшла такий шлях.

ВідеоДжамала прокоментувала чутки щодо своєї вагітності

"Я, напевно, не так би вболівала за кав'ярню взагалі, якби я сама не починала з цього. У нас же в Малоречинському було таке маленьке кафе, де я мила посуд, все там оформлювала. Я була повноцінним співробітником цього кафе", - згадала зірка.

Окрім того, Джамала зізналася, як зустріла свій 34-й день народження і що їй подарував чоловік.

"Ми поїхали до Одеси, взяли маленький катер, і просто плили три години. Не тому, що я якось депресую стосовно віку, але просто не хотілося ніякого свята. Можливо, я просто втомилася", - сказала знаменитість.

А от щодо подарунку чоловіка, то Джамала напередодні дня народження почала вчитися грати на гітарі. Бекір полегшив коханій життя, подарувавши їй свою гітару.

"Гітару. Це був сюрприз. Він зв'язався з моїм вчителем, вони вибрали гітару і він мені її подарував", - похизувалася Джамала.

Нагадаємо, днями емоційна Джамала показала самотність у кліпі, знятому в Португалії. Співачка представила відео на композицію "Сумую".

Залиште свій коментар