Емоційна Джамала показала самотність у кліпі, знятому в Португалії

Зірка випустила відео на композицію "Сумую".

Сьогодні, 7 вересня, співачка Джамала представила новий кліп на композицію "Сумую".

Режисером відео виступив Ігор Стеколенко, який працював над попереднім відео виконавиці на трек I Believe in U.

Знімання тривали два дні і відбувалися у Португалії - в регіоні Алгарве, в Прайя-да-Фалезе в окрузі Албуфейра і в районі Каселі Велья в окрузі Тавіра.

Джамала кліп "Сумую"_1
Прес-служба Джамали

Також сьогодні на цифрових платформах відбувся реліз синглу Джамали "Сумую".

Крім однойменної композиції, до нього увійшла пісня "Любити". Автором музики і тексту "Сумую" виступила Джамала, музика пісні "Любити" також написана самою співачкою, а текст - спільно з письменницею Вікторією Платовою.

Джамала кліп "Сумую"_3
Прес-служба Джамали

"Ці пісні, як часто буває, відображають мій внутрішній стан в поточний період. Я дуже люблю Одрі Тоту і фільм "Амелі". Він став класикою в тому числі і тому, що багато дівчат впізнають себе в головній героїні. Вона страшенно романтична і вразлива, з кожної короткої розлуки робить справжню драму. Вона сповнена коханням і перебільшує, гіперболізує будь-яку подію особистого життя. "Сумую" якраз про таку "дівчину-Амелі", - розповіла про нову пісню Джамала.

Зірка додала, що кліп на цей трек про те, що творча людина не може не творити.

Джамала кліп "Сумую"_5
Прес-служба Джамали

"Неважливо, чи є поряд аудиторія, моя героїня співає від заходу до світанку, танцює, перебуває в пошуку. Її переповнює творчість", - зауважила зірка.

Нагадаємо, минулої неділі Джамала виступила в ефірі ефірі шоу "Танці з зірками" і виконала свій попередній сингл I Believe in U.

Залиште свій коментар