Ексчоловік Мел Бі заявив, що має намір відібрати у неї дочку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стівен Белафонте судиться за одноосібну опіку над 8-річною Медісон.

Британська співачка, учасниця гурту Spice Girls Мел Бі, яка нещодавно вимагала збільшення аліментів на дочку у ексчоловіка, наразі може залишитись без неї.

Як повідомляє портал TMZ, колишній чоловік зірки Стівен Белафонте, з яким вона офіційно розлучилася наприкінці 2017 року, намагається домогтися одноосібної опіки над їхньою спільною 8-річною дочкою Медісон. Наразі у подружжя спільна опіка над дівчинкою.

Мел Бі з дочкою
instagram.com/officialmelb

Зазначається, що Белафонте днями передав до суду документи, які доводять, що Мел припинила бачитися з їхньою дочкою після переїзду до Великої Британії. Чоловік стверджує, що одноосібно виховував дочку більшу частину 2018 і 2019 років. Саме це послугувало ухваленню його рішення щодо повної опіки над дитиною.

Стівен також не проти, щоб співачка бачилася з дівчинкою, але всі ці зустрічі мають відбуватися в Лос-Анджелесі і під його контролем, оскільки, за його словами, дитина занедбана та регулярно зазнає психологічного насильства з боку матері. Він заявив, що дівчинка жалілася йому, що "боїться, що мама зробить їй боляче". А також після перебування з татом Мел "саджає її у темній кімнаті та розпитує знов і знов, вимагаючи відповідей".

Саме тому, ексчоловік зірки хоче надалі одноосібно вирішувати всі питання щодо забезпечення, навчання та медичного обслуговування доньки.

Нагадаємо, Мел Бі та Стівен Белафонте перебували  ушлюбі впродовж 10 років після яких розлучилися з гучним скандалом. Співачка звинуватила ексчоловіка в тому, що він бив її і змушував спати з жінками. Зрештою зірка отримала охоронний ордер, згідно з яким він мав триматися подалі від співачки та її дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції