Екстремальний секс для Повалій – хобі, для Кузьми – спосіб "підігріти" стосунки

Дата публікації
Перегляди
4414
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екстремальний секс для Повалій – хобі, для Кузьми – спосіб "підігріти" стосунки

Кузьма впевнений, регулярний екстремальний секс - запорука вдалого шлюбу / Фото: ТСН.ua

Вітчизняні зірки розповіли де, як і коли займалися екстремальним сексом.

Денис Повалій ледь не помер, займаючись сексом у машині, йдеться в "ТСН. Особливе".

Пристрасть охопила співака раптово. Денис зізнався: екстремальний секс - його улюблене хобі. Кузьма "Скрябін" саме такий регулярний секс називає - запорукою вдалого шлюбу.

Секс у повітрі, у ванній, за кермом автомобілю чи просто посеред парку на очах у людей. У одруженого вже багато років Кузьми "Скрябіна" екстремального сексу в житті було багато. 

"Не належу до людей пуританських. Зрозуміло, що у мене були і машини, і парти в школі, і все що хочеш. Воно грає свою роль", - поділився Кузьма.

Саме регулярний екстремальний секс співак називає  найкращим засобом для збереження пристрасті у шлюбі. Займатися ж ним закликає усіх.

"Урізноманітнювати свої акробатичні вправи під час того процесу дуже важливо. Воно так само докидає дров в той вогонь, а той вогонь то саме головне, що в житті є. Якщо він не горить, можна йти вибирати собі місце на байковому, знаєш, з каменем.  Я не розумію, як можна не експериментувати", - сказав співак.   

А от 29-річний син Таїсії Повалій Денис вважає себе експертом з екстремального сексу.

Каже, де він тільки ним не займався. І зізнається, що одного разу такий екстрим влаштував, що ледве живим залишився.

"Ми вирішили це зробити в гаражі. Було холодно взимку. Не додумалися, що там же ж можна вчадіти. Завели мотор, закрили значить гараж, і понеслась, так би мовити. А потім дивишся, що щось засинаєш і я зрозумів, що ще буквально хвилин 5 в очікуванні жіночого оргазму, і нас би не стало", - згадав Денис Повалій.

Після цього випадку, каже Денис він став обережнішим.

До когорти  любителів екстремального сексу долучається і Женя Галич з гурту "Оторвальд".

"Може бути що завгодно, наприклад секс в вагоні метро на другій поличці – це і місце, і час, і все, що там навколо цього відбувається – це все екстремальні умови. Але це точно не якісь радикальні методи, там секс з карликом або ще щось", - сказав Женя.

Жіноча ж половина українського шоу-бізу у питанні екстремального сексу менш відверта. Запевняють, він в них точно був. Але викривати свої екстремальні місця все ж соромляться.

Ризик підсилює насолоду. Комусь і секс на кухні - екстрим, а для когось обов'язковий стрибок з парашутом. Проте, каже сексолог Максим Романюк, на стрибки заради нових відчуттів не кожен наважиться.

І підсумовує - можна будь-де, аби без травм та за взаємною згодою. Хоча на останок радить - яке б не було задоволення, все ж думати про людей, який ваш секс можуть побачити.

Денис Повалій ледь не помер під час сексу в машині

Денис Повалій ледь не помер під час сексу в машині
Наступна публікація