Дощ не завадив українцям погуляти на "Країні Мрій"

У Києві відбувся дводенний етнічний фестиваль "Країна Мрій". На Співочому полі зібрались справжні поціновувачі української культури.  

10-11 липня на столичному Співочому полі відбувся етно-фестиваль "Країна Мрій-2010", ініціатором якого є Олег Скрипка. Як і завжди на фестивалі була представлена Аеля майстрів, на якій українці представили власний "хендмейд". Також працювали майданчики: "Козацькі розваги", Дитяча майстерня, Літературна та Кобзарська сцени, Майстерня танців, Зелена галявина та багато інших.

В рамках фестивалю відбувся "Конкурс вишиванок", у якому виграли родина з Тернополя, учасниця гурту "Буття" та киянка Олена.

"Коли ми робили "Країну Мрій" - це було диво, а сьогодні без зайвої похвали можна сказати, що це найбільший фестиваль для киян та українців", - каже Олег Скрипка. 

Щодо платного входу, який цього року коштував 30 гривень, Олег Скрипка сказав так:

Чимало українців відвідали фестиваль / Фото: ТСН.ua
"Гроші від квитків допоможуть нам зробити фестиваль дводенним, - сказав Олег. - Коли ми вперше порахували скільки коштуватиме "Країна Мрій" і звернулись до дуже багатої організації із бюджетом фестивалю, вони надіслали нам відповідь: "За такий бюджет ми закатаємо вас разом з вашим фольклором асфальтом".

Вечірня програма є однією із головних родзинок "Країни Мрій". 10 липня через дощ, який вивів з ладу апаратуру, Олегу Скрипці довелось співати без мікрофону. Під акомпонемент музикантів із "ТопОркестра" Скрипка влаштував "циганський шабаш" - заспівав українську версію пісні "Очі чорнії" та прем'єрну композицію"Зелений дубочок". 

Після виступу Скрипки музичну естафету перехопила Joanna Slowinska з Польщі. Закривали вечірню програму першого дня фестивалю латвійський гурт "Іļģi".

Наступного дня вечірню програму розпочали львів'яни, гурт "Йорий Клоц". Після чого виступив білоруський гурт "Джамбібум". Але по-справжньому запалив публіку київський гурт "Вася Клаб". Після чого свою програму представив проект Ділі - гурт "Астарта". Дівчата переспівали українські народні пісні на свій лад. Закривав "Країну Мрій-2010" Фома.

"Я щасливий, що отримав нагоду представити проект "Український фольк-панк-шансон", - каже Фома. - У якому звучать скрипка, барабани, бек-вокал, акордеон та моя гітара".

Фото Юлії Глушенок, ТСН.ua

Читайте також:

Олег Скрипка став гейшею і влаштував японські вечорниці

Олег Скрипка з друзями влаштував суботник

"Етно-фестиваль "Країна мрій-2009"

Повʼязані теми:

Наступна публікація