Олег Скрипка з друзями влаштував суботник

Лідер гурту "ВВ" та ідейник фестивалю "Країна Мрій" Олег Скрипка закликає киян дбайливіше ставитись до природи.

Цієї суботи, 16 травня, на Замковій горі за ініціативи фестивалю "Країна Мрій" відбулась друга Зелена Толока, присвячена Міжнародному Дню Клімату. В такий спосіб організатори презентували Етнічний фестиваль "Країна Мрій" та зробили ще одну спробу привернути увагу громадськості до гострої проблеми забруднення довкілля. Головна мета заходу – мотивувати киян дбайливіше ставитись до природи, починаючи з малого – піклування про чистоту рідного міста.

"Забруднення навколишнього середовища – одна з найбільших проблем сучасності. Адже від того, чим ми дихаємо, яку воду п’ємо та які продукти споживаємо сьогодні залежить добробут наших майбутніх поколінь завтра, – каже Олег Скрипка. – Наразі ми не можемо лишатись осторонь цієї проблеми. Саме тому головний акцент цьогорічного фестивалю "Країна Мрій" буде поставлено саме на тему охорони екології довкілля".

Місце прибирання було обрано не випадково. Відомо, що крута Замкова гора була місциною неприступною, і саме це сьогодні стало головною бідою історичної пам’ятки Києва – територія є вкрай важкодоступною для прибиральників та комунальних служб.

До участі в Зеленій Толоці долучилися Фома з гурту "Мандри", кінорежисер Олесь Санін, брати Капранови з видавництва "Зелений пес", гурти "Хорея Козацька", "Михайлове Чудо" та "Фанфаре Оркестра", а також всі небайдужі – молодь, студенти, люди старшого покоління і навіть діти.

Після праці на учасників Толоки чекав заслужений відпочинок – "Вулиця", яку в народі називаються літні вечорниці, котрі, на відміну від зимових вечорниць, проходять просто неба, – це танці, співи та частування справжнім козацьким кулішем від козацького цеху кашоварів.

Читайте також:

Олега Скрипку висунули у президенти України

Скрипка влаштував українські вечорниці у Москві

Скрипка влаштував вечорниці в Парижі

Скрипка влаштував "Етно-диско" в Осло

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: