Мадонна дебютує у Києві з приголомшливим шоу

Дата публікації
Перегляди
2205
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мадонна дебютує у Києві з приголомшливим шоу

Мадонна їде до Києва / Фото: Getty Images/Fotobank

4 серпня у Києві обіцяє бути найспекотнішим днем ​​літа, зазначають організатори столичного концерту.

Мадонна їде до Києва / Фото: Getty Images/Fotobank
Приголомшливе шоу Madonna Dance Party українські шанувальники зможуть на власні очі побачити в Києві на Олімпійському стадіоні 4 серпня. Концерт відбудеться за підтримки телеканалів 1+1 та ТЕТ.

Перш, ніж покататися по Північній Америці, світовий тур Мадонни з 29 травня 2012 року пройде в 26 європейських містах. Шоу виняткового масштабу, і для нього зарезервовані найбільші майданчики в містах - спортивні арени, стадіони, відкриті майданчики.

Цього року співачка навіть не обійде увагою Південну Америку та Австралію, куди не заглядала вже близько 20 років.

Попередній тур Мадонни, "Sticky&Sweet", підтвердив її статус, як найуспішнішого гастролюючого артиста. Цей тур запам'ятався, перш за все, фантастичними рекордами відвідуваності. Наприклад, 70 тис. глядачів у Верхтер (Бельгія), 76 тис. глядачів у Гельсінкі (абсолютний рекорд Фінляндії серед сольних концертів), 40 тис. квитків продано на концерт в Осло (Норвегія), 72 тис. квитків було розпродано за один день в Таллінні.

Крім цього, в Південній Америці було продано близько 650 тис. квитків, 75 тис. квитків в Лондоні і чотири повних аншлагу поспіль в Madison Square Garden в Нью-Йорку (більше 60 тис. квитків).

"Послужний список Мадонни, як артиста світового класу, говорить сам за себе. Її артистизм і талант стають все досконалішими, і тур 2012 року стане логічним продовженням її кар'єри, розкриє нові сторони і покаже співачку у всій красі. Ми надзвичайно схвильовані бачити її знову на концертах, і знаємо, що її прихильники відчувають не менш радісні почуття, - коментує Артур Фогель, генеральний директор Live Nation Entertainment Global Touring, які є промоутерами нового туру Мадонни.

Заначимо, що новий альбом Мадонни MDNA вийде у всьому світі 26 березня на Interscope Records. 30 березня, починаючи з 10:00, у продажі з'являться квитки на концерт у Києві. Вартість становитиме від 450 до 2500 грн.

Мадонна тріумфально виступила на "Super Bowl"

Мадонна тріумфально виступила на "Super Bowl"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2205
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація