Прокуратура відхрестилась від помсти за звільнених через Макар колег

Дата публікації
Перегляди
2197
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Прокуратура відхрестилась від помсти за звільнених через Макар колег

У прокуратурі запевнили, що дуже вдячні журналістам за Макар, і ні на кого не тиснуть / Фото: novosti-n.mk.ua

Як пояснили у прокуратурі Миколаївщини, вони лише проводили  перевірку ЗМІ щодо користування зброєю. 

Прокуратура Миколаївської області спростовує заяви газети "Наш город Николаев" щодо тиску на них через звільнення правоохоронців у зв'язку зі справою Оксани Макар.

У повідомленні прес-служби прокуратури зазначається, що вони проводять перевірки видачі дозволів на право поводження з вогнепальною зброєю, а також пристроями для відстрілу гумових чи інших снарядів несмертельної дії.

До цих перевірок залучено територіальну інспекцію з питань праці, до компетенції якої належить здійснення контролю за додержанням законодавства про працю.

"Мета цих перевірок - з'ясування питання щодо наявності трудових чи інших, оформлених у встановленому законом порядку, відносин між особами, які отримали дозволи на право придбання спецпристроїв травматичної дії та засобами масової інформації", - йдеться у повідомленні.

У прокуратурі наголошують, що такі перевірки проводяться з кінця 2011 року. Всього перевірці підлягали 16 засобів масової інформації, в тому числі й газета "Наш город Николаев".

"Дані перевірки ініційовані з огляду на поширення останнім часом випадків грубого порушення громадянами, які володіють різними видами зброї, порядку її зберігання та використання", - пояснили у відомстві.

Прокуратура Миколаївської області підкреслює, що "до питань, пов'язаних із професійною діяльністю засобів масової інформації, дана перевірка жодного відношення не має".

"Що стосується висвітлення у пресі резонансного злочину, скоєного відносно мешканки Миколаївщини Оксани М., то слід відзначити: прокуратура дуже вдячна журналістам, які зайняли принципову позицію та об'єктивно висвітлюють хід розслідування даної кримінальної справи", - наголосили у прокуратурі.

І пообіцяли й надалі надавати журналістам вичерпну інформацію про свою діяльність і завжди сподіваються на плідну співпрацю.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2197
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація