На ювілейному концерті "ВВ" Скрипка не виходив за подарунками

І взагалі, більшу частину свого концерту музиканти "ВВ" провели за лаштунками. За них на сцені віддувалися гості.

"ВВ" святкує 25-річчя / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua
Ювілейний концерт легендарної української рок-групи "Воплі Відоплясова" перетворився на солянку з виступів кого-завгодно, тільки не "ВВ". Глядачі, яким не вистачило терпіння дочекатися повноцінного виступу Скрипки та Ко, залишали зал із прикрістю.

А все так добре починалося!

20 листопада в київському Палаці спорту "ВВ" святкували своє 25-річчя. Тисячі фанатів забили величезний зал до відмови, а знайти зайвий квиток навіть у перекупників було проблемою.

Олег Скрипка з'явився на сцені в традиційному образі - червона сорочка, спортивки, на ногах лаковані кросівки. На штанах красуються дві вишиті цифри: 86. Це рік заснування групи.

Усього кілька пісень - і зал реве від захоплення. Та й самі музиканти не приховують задоволення. Скрипка стрибає як заведений і танцює на колонці. Час від часу по краях сцени спалахують фонтани феєрверків.

Але не встигли всі увійти у смак, як вступна частина закінчилася. Наступні дві години глядачів розважали запрошені артисти.

Олег Скрипка в традиційному прикиді: яскрава сорочка та зручні спортивки. / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua
Спочатку виступали мало кому відомі молоді рок-колективи (проекти Олександра Піпи та Юрія Здоренка). Після них прийшла черга артистів більш зіркових - "Бумбокса", "Ляпіса Трубецького", "Ленінграда". Всі вони співали довго і, здавалося (не ображайтесь, хлопці!), приїхали попіаритися за чужий рахунок.

А "ВВ" тим часом відсиджувалися за лаштунками. Навіть за подарунками від своїх гостей "Воплі" вибиралися далеко не повним складом.

Наприклад, Gorchitza свій подарунок вручила лише з другої спроби - докричатися до "ВВ" їй допомогли народ і Фоззі (ТНМК). До речі, сам Скрипка левову частину подарунків проігнорував. Вдячні промови за нього виголошував в основному гітарист Здоренко.

Хто що дарував? ТНМК - іменні футболки а-ля збірна Україна з № 25; "Мандри" - картину, присвячену "Воплям"; Mad Heads XL - футбольний м'яч, "Бумбокс" - касетні магнітофон; "Ляпіс" - баян; "Грін Грей" - кнопки для баяна, перламутрові, "Крихітка" - буй (на честь знаменитого "буй-буй-буй-бу-бу-бу-буй"; Лесь Подерев'янський - пісню власного виконання (грав та підспівував Олег Скрипка. Було круто!).

Тим часом у фойє. Постійне бродіння. Народ виходив за пивом, покурити або взагалі "линяв" додому.

"ВВ" ще заспівали! Як виявилося, нерви у глядачів здали зарано. Після безкінечної низки гостей "Воплі" все таки знову дали жару. Якби ж отак весь концерт!

Читайте також:

Інтерв'ю Олега Скрипки: Дивлюсь, а на бігборді моя пика, я у вишиванці

"Воплі Відоплясова" зібралися в ювілейний тур

Скрипка розповів у Москві про програму знищення української мови

Олег Скрипка продав "Запорожець" за 20 тисяч

Ювілейний концерт української рок-групи "Воплі Відоплясова"

Ювілейний концерт української рок-групи "Воплі Відоплясова"

Повʼязані теми:

Наступна публікація