Опра Вінфрі - найвпливовіша знаменитість року

Телеведуча Опра Вінфрі знову стала найвпливовішою зіркою. За минулий рік чорношкіра шоу-вумен заробила 315 мільйонів доларів

Зірка американського шоу-бізнесу Опра Вінфрі очолила список найвпливовіших знаменитостей за версією журналу Forbes. Рейтинг складається на основі популярності (частоти згадувань у ЗМІ), а також фінансового успіху.

Вінфрі повернула собі корону найбагатшої та найвпливовішої. Минулого року на вершині рейтингу 100 знаменитостей її змінила голлівудська кіноактриса Анджеліна Джолі.

Її ім'я та фотографії не сходили протягом року з обкладинок світових таблоїдів, обігнавши за частотою згадувань навіть переможця президентських перегонів США Барака Обаму.

Шоу Опри Вінфрі на телеканалі ABC - найпопулярніше американське ток-шоу, його дивляться близько 70 мільйонів людей в 140 країнах світу. Статок Вінфрі оцінюється приблизно в 2,3 мільярда доларів.

За минулий рік чорношкіра шоу-вумен заробила 315 мільйонів доларів - найбільше з-поміж інших знаменитостей. Не позичати їй і популярності - Опра була на першій позиції за згадуваннями на радіо і телеекрані, на п'ятій - в електронних та друкованих ЗМІ.

Читайте також:

Опра Вінфрі визнана найзаможнішою жінкою шоу-бізнесу

Опра Вінфрі відсвяткувала своє 55-річчя

Опра Вінфрі страждає ожирінням

Повʼязані теми:

Наступна публікація