У день свого 35-річчя Джолі одружиться із Піттом

Анджеліна Джолі, яка 4 червня відзначає день народження, обіцяла у цей день вийти заміж за свого коханого Бреда Пітта.

Анджеліна Джолі / Фото: siteUA.org
 Знаменита голлівудська актриса Анджеліна Джолі 4 червня відзначає своє 35-річчя.

За даними ЗМІ, свій день народження Джолі буде відзначати у Венеції, де вона знаходиться на зйомках фільму "Турист". З чуток, саме в день свого 35-річчя Джолі поєднується шлюбов зі своїм цивільним чоловіком Бредом Піттом.

Анджеліна Джолі народилася в 1975 році в Лос-Анджелесі в акторській сім'ї Марселіно Бертран і Джона Войта. Перші зйомки в кіно у Джолі почалися в сім років. За 28 років роботи в кінематографі актриса знялася в 76 фільмах і удостоїлася безлічі престижних номінацій на різні кінопремії. В активі Джолі - три Золотих глобуса, а також один Оскар за роль у фільмі Перерване життя.

Актриса відома по всьому світу і як учасник різноманітних благодійних програм. Джолі є послом доброї волі при ООН у справах біженців. Разом з Бредом Піттом вона регулярно відвідує табори вимушених переселенців по всьому світу. У країнах третього світу актриса особисто бере участь в акціях з порятунку бідуючих людей; значна частина її доходів переводиться у благодійні фонди.

Анджеліна Джолі числиться серед найкрасивіших жінок у світі. У незліченних опитуваннях і голосуваннях її ім'я знову і знову займає найверхні рядки.

Приватне життя Джолі завжди було в центрі уваги ЗМІ. Актриса пережила безліч бурхливих романів і два невдалих шлюби - з акторами Джонні Лі Міллером і Біллі Бобом Торнтоном.

Останній значний роман Джолі - з Бредом Піттом - продовжується до цих пір. Незважаючи на те, що пара не оформила офіційні відносини, у них в сім'ї троє своїх дітей і троє усиновлених (8-річний Меддокс, 6-річний Пакс, 5-річна Захара, 3-річна Шайло і півторарічні близнята Нокс і Вів'єн).

Щоб завжди пам'ятати про дітей, Анджеліна зробила собі на лівому плечі татуювання. На ній географічні координати місць, де народилися її діти.

Читайте також:

Джолі і Пітт зіграють весілля для дітей

Джолі та Пітт відвідали біженців

Джолі вважає Джонні Деппа сексуальнішим за Бреда Пітта

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація