Піонерки у коротких спідничках запалювали під музику 90-х

Буремні дев'яності повернулися у Київ - зірки 90-их років виступили на Супердискотеці.

"Краски"
У столиці пройшов масштабний захід для прихильників 90-тих років - Супердискотека.

Тема "дев'яностих" вже давно є плідною для різноманітних вечірок: більшість столичних клубів хоч на раз на місяць включає музику, що колись заводила танцполи, а в Інтернеті постійно з’являються статті для тих, хто сумує за жуйками Turbo, приставками Dendy та яскравими лосинами.

Цього разу на сцену вийшли гурти, що в ті непрості часи збирали стадіони та мали високі продажі. Правда, як і під час більшості великих заходів на столичних майданчиках, настрій відвідувачам зіпсувала величезна черга на вході, неймовірно повільний допуск людей до зали та натовп у гардеробі. Проте справжнім "дев'яностикам" таке нахабство та ґвалт зрештою теж нагадали ті далекі роки.

На вході гостей зустрічали дівчата вдягнені у костюми піонерок, багато хто з гостей піддав сумніву відношенню піонерів до 90-х років, адже їх розквіт припадає в більшості на 80-ті. Але, зважаючи на те, що короткі спідниці та відкриті животи дівчат викликали б, що найменше, серцевий напад у представників тогочасної партії та комсомолу, організаторам можна пробачити цей невеликий відступ від теми.

Що стосується музичного наповнення, то тут справді можна було відвести душу на всі сто. Пострибати під «Вірус», «Краски», «Шао Бао», Акулу, «Русский Размер», "Отпетых Мошенников», Таню Буланову та Dr Alban – було справжнім щастям для тих, хто підвладний ностальгії. Неабияке збудження залу викликав і виступ легендарних Scooter, адже німці відмінили сольний концерт у Києві, який мав відбутися за день до Супедискотеки.

Закривали шоу «Руки Вверх», які беззаперечно – одна з найлегендарніших груп тих часів. Сергій Жуков виконав самі ті пісні, які зал прагнув почути і голосно підспівував.

Незважаючи на те, що більшість учасників вже не ті запальні хлопці та дівчата, які починали свої сходження до шоу-бізнесу у 90-ті, зал відривався на повну.

Відзначимо, що крім музичного надбання 90-их на Супердискотеці всім залом згадували найпопулярніші програми та серіали, найгарячіших секс-символів та найбільші «обломи» того часу. Зрештою, повернення у 90-ті роки не таке вже й погане, якщо це відбувається лише на один вечір і якщо згадувати лише хороше.

Читайте також:

У центрі Москви Сергій Жуков роздавав шпроти та жувальні гумки "Love is"

Соліст гурту "Руки вверх" Сергій Жуков розпрощався з улюбленим Porsche Cayenne

Scooter і "Руки Вверх" повернуть Київ в епоху 90-х

Повʼязані теми:

Наступна публікація