Власницю імперії L'Oreal визнали недоумкуватою та помістили під опіку

Власницю імперії L'Oreal визнали недоумкуватою та помістили під опіку

Ліліан Бетанкур та її дочка Франсуаза / Фото: AFP

Суд помістив найбагатшу жінку Франції Ліліан Бетанкур під опіку на прохання її дочки. Адвокати вже подали апеляцію.

17 жовтня суд помістив під опіку власницю косметичної імперії L'Oreal, найбагатшу жінку Франції Ліліан Бетанкур, якій цього тижня виповнюється 89 років.

Як пише французька преса, таким чином суд задовольнив позов дочки Бетанкур Франсуази, яка стверджувала, що її мати не здатна подбати про себе.

Опікуном Бетанкур призначений її онук, старший син Франсуази Жан-Віктор Меєрс. Право управляти майном і активами мільярдерки отримають її дочка та двоє онуків.

Вердикт ґрунтується на медичному висновку, винесеному у вересні. За даними лікарів, у пацієнтки спостерігається старечий маразм: "повільний і прогресуючий церебральний дегенеративний процес", "недоумство змішаного типу", "хвороба Альцгеймера в помірно важкій формі", труднощі з орієнтацією в просторі, афазія (порушення здатності говорити і розуміти сказане).

Сама Ліліан Бетанкур раніше звинувачувала дочку в "психологічному насильстві" і заявляла, що, якщо рішення про опіку буде ухвалене, вона "виїде за кордон".

"Якщо таке трапиться, я виїду за кордон. Якщо моя дочка отримає наді мною опіку, я задихнуся", - заявляла мільярдерка.

Наразі представники Бетанкур запевнили, що оскаржать рішення суду. Розгляд апеляції призначений на 10 листопада.

Конфлікт між Ліліан і Франсуазою триває давно. Дочка незадоволена тим, що її мати обдаровує фаворитів на суми, що досягають мільярдів євро. Весь статок власниці імперії L'Oreal оцінюється в 17,5 млрд євро.

У грудні французькі ЗМІ писали, що Ліліан та Франсуаза домовилися покласти край судовим розглядам, які з сімейної справи перетворилися на політичний скандал, проте потім конфлікт відродився з новою силою.

Читайте також:

Главу косметичної імперії L'Oreal визнали недієздатною

Компанію L'Oreal змусили довести, що її креми усувають зморшки

Спадкоємицю імперії L'Oreal звинуватили в підкупі Саркозі

Повʼязані теми:

Наступна публікація