Главу косметичної імперії L'Oreal визнали недієздатною

Фахівці, які оглядали Бетанкур, виявили у літньої мільярдерки захворювання головного мозку, яке, на їхню думку, не може не позначатися на розумовій та фізичній діяльності.

89-річна спадкоємиця косметичної імперії L'Oreal, найбагатша жінка Франції Ліліан Бетанкур не здатна самостійно розпоряджатися своїм станом. До такого висновку прийшли судові медексперти.

Фахівці, які оглядали Бетанкур, виявили у літньої мільярдерки захворювання головного мозку, яке, на їхню думку, не може не позначатися на розумовій та фізичній діяльності. Через це лікарі зробили висновок, що Бетанкур необхідний захист і нагляд у всіх повсякденних справах. У зв'язку з цим їй рекомендували призначити опікуна.

Стан здоров'я Бетанкур є предметом багаторічної судової тяганини між мільярдеркою та її дочкою і спадкоємицею Франсуазою Бетанкур-Мейєр. З грудня 2009 року Бетанкур-Мейєр тричі намагалася добитися, щоб суд визнав її матір неосудною і не здатною розпоряджатися своїм статком, який оцінюється в 15 мільярдів євро.

За словами Бетанкур-Мейєр, хворобою її матері користуються шахраї, які обманом вимагають у неї гроші. Зокрема, таким шахраєм, на думку дочки, є фотограф Франсуа-Марі Баньє, який отримав від Бетанкур у вигляді подарунків і грошей у загальній складності близько мільярда євро.

Сама мільярдерка натомість заявляла, що знаходиться в доброму здоров'ї і має повне право розпоряджатися своїми грошима так, як вважає за потрібне.

В кінці 2010 року повідомлялося, що Ліліан Бетанкур помирилася з дочкою, і судова тяганина припинилася. Проте у червні 2011 року конфлікт поновився: Франсуаза Бетанкур-Мейєр подала до суду на адвоката матері Паскаля Вільгельма, якого запідозрила в конфлікті інтересів.

Ініціатором проведення медичного огляду Ліліан Бетанкур також виступила її дочка.

Читайте також:

Французька поліція допитала найбагатшу жінку Європи

Фінансовий консультант власниці L'Oreal затриманий поліцією

Спадкоємицю імперії L'Oreal звинуватили в підкупі Саркозі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: