Французька поліція обшукала будинок дочки власниці l'Oreal

Будинок доньки власниці l'Oreal Ліліан Бетанкур, яку підозрюють в ухиленні від сплати податків, обшукала французька поліція.

Французька поліція вилучила документи під час обшуку вдома у Франсуази Мейерс-Бетанкур - дочки власниці l'Oreal Ліліан Бетанкур, яку підозрюють в ухиленні від сплати податків.

За даними адвоката дочки Бетанкур, обшук почався рано вранці і завершився в середині дня. Самої Француази вдома не було.

"Нас, повторю, дивує, що прокуратура Нантера більше цікавиться тим, як інформацію було отримано, а не власне інформацією", - заявив юрист.

Гучна справа власниці l'Oreal почалася після того, як дочка Бетанкур передала поліції записи розмов мільярдерки з її оточенням, які таємно робив мажордом Паскаль Бонфуа з травня 2009 по травень 2010 року.

Ці записи свідчать про виведення капіталів Бетанкур за кордон, а також про можливий конфлікт інтересів, в якому замішаний нинішній міністр праці Ерік Верт. З'ясувалося, що його дружина Флоранс працювала в компанії з управління капіталом Бетанкур, коли сам Верт займав посаду міністра бюджету.

Усього у справі Бетанкур, яку розслідує прокуратура, п'ять складових. Одна з них вказує на можливе незаконне фінансування мільярдеркою передвиборної кампанії Ніколя Саркозі. Все той же Верт, який був скарбником партії майбутнього президента, нібито отримував від Бетанкур десятки тисяч євро готівкою в розпал передвиборної кампанії.

Дружина Ферта Флоранс вже побувала на допиті, тепер прокуратура має намір взяти свідчення у самого міністра. Раніше передбачалося, що Верта допитають у середу. Однак прокуратура спростувала цю інформацію, повідомивши лише, що Верт дасть свідчення найближчим часом.

Міністр тим часом відкидає всі звинувачення і сподівається, що після допиту підозри буде знято. Зараз він за завданням президента працює над непопулярною пенсійною реформою, яка передбачає збільшення пенсійного віку.

26 липня і сама власниця косметичної імперії l'Oreal, найбагатша жінка Європи Ліліан Бетанкур дала свідчення у справі про відмивання грошей та ухилянні від сплати податків.

Читайте також:

Французька поліція допитала найбагатшу жінку Європи

Фінансовий консультант власниці L'Oreal затриманий поліцією

У Франції оприлюднили черговий компромат на міністра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: