Премію BAFTA отримала стрічка "Король каже!"

Нагороду BAFTA за "Найкращу стрічку року" отримав фільм "Король каже!", а "Найкращим актором" став Колін Ферт, який зіграв головну роль у цій картині.

"Найкращим фільмом" минулого року Британська академія кіно-і телемистецтва (BAFTA) назвала стрічку англійського режисера Тома Хупера "Король каже!", а "Найкращим актором" - Коліна Ферта, який зіграв головну роль у цій картині.

"Король каже!" був представлений відразу в 14-ти номінаціях. Фільм оповідає про життя британського монарха Георга VI - батька нинішньої королеви Єлизавети II.

Актори Хелена Бонем Картер і Джеффрі Раш стали лауреатами за "Найкращу жіночу та чоловічу ролі другого плану" в цій же стрічці.

Бонем Картер отримала золоту маску BAFTA за виконання ролі королеви Єлизавети (згодом - королеви-матері), дружини короля Георга VI. Актриса присвятила свою нагороду "всім дружинам, які всіма силами підтримують своїх чоловіків".

Джеффрі Раш зіграв у цьому ж фільмі наполегливого і дотепного логопеда, який допоміг принцу Альберту - згодом королю Георгу VI - впоратися із заїканням.

Нагорода за "Найкращий оригінальний сценарій" вручена сценаристові "Король каже!" Девіду Сайдлеру.

Американська акторка Наталі Портман названа на церемонії "Найкращою актрисою" минулого року за роботу у фільмі "Чорний лебідь" режисера Даррена Аронофскі. Ця драматична історія про балерину, що бере участь в постановці "Лебединого озера" Петра Ілліча Чайковського в одному з театрів Нью-Йорка, була представлена в 12-ти номінаціях на премію BAFTA.

Лауреатом номінації за "Найкращу оригінальну музикуЙ в стрічці "Король каже!" отримав композитор Олександр Деспла. Нагороду йому вручив легенда британської музики сер Пол Маккартні.

"Найкращим режисером" визнано Девіда Фінчер за фільм "Соціальна мережа" про творців популярної соціальної мережі Facebook.

"Найкращим зарубіжним (неанглійську) фільмом" Британська кіноакадемія назвала шведський детективний трилер "Дівчина з татуюванням дракона" режисера Нільса Ардена Оплева.

Читайте також:

Оголошено фільми-номінанти на премію BAFTA

Американська кіноакадемія оголосила номінантів на "Оскар"

Названо мультфільми-номінанти на премію Оскар


Премію BAFTA отримала стрічка "Король каже!"

Премію BAFTA отримала стрічка "Король каже!"

Повʼязані теми:

Наступна публікація