Суд над лікарем Джексона перенесено на вересень

Суд над лікарем Майкла Джексона Конрадом Мюрреєм відбудеться у вересні 2011 року.

Судовий процес за звинуваченням особистого лікаря Майкла Джексона в ненавмисному вбивстві співака відкладений до вересня 2011 року.

Розгляд справи було перенесено, оскільки захист Конрада Мюррея попросив додатковий час на вивчення свідчень нових свідків з боку звинувачення. Передбачалося, що процес розпочнеться після 8 травня.

Як вже неодноразово повідомлялося, 57-річний Мюррей винним себе не визнає. Прокурор у свою чергу доводить, що лікар убив Джексона, ввівши йому дуже велику дозу сильнодіючих ліків. На судовому засіданні в квітні 2010 року лікар заявив, що король поп-музики сам зробив собі укол, який потім привів до зупинки його серця. Очевидно, на цьому адвокати Мюррея і будуть будувати весь захист.

Джексон, нагадаємо, помер у Лос-Анджелесі 25 червня 2009 року у віці 50 років. Встановлено, що причиною смерті стали препарати, введені Мюрреєм.

Якщо Мюррея визнають винним, йому загрожує тюремне ув'язнення на строк до чотирьох років і повне позбавлення права займатися лікарською практикою. Його ліцензія на практику в штаті Каліфорнія вже відкликана, проте він продовжує лікувати пацієнтів в Техасі і Неваді.

Читайте також:

У США почалися слухання у справі про смерть Джексона

Фанати Джексона вимагають скасувати телешоу про розтин співака

Список найбагатших покійних знаменитостей очолив Джексон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: