Суд над лікарем Джексона перенесено на вересень

Суд над лікарем Джексона перенесено на вересень

Конрад Мюррей / Фото: SplashNews

Суд над лікарем Майкла Джексона Конрадом Мюрреєм відбудеться у вересні 2011 року.

Судовий процес за звинуваченням особистого лікаря Майкла Джексона в ненавмисному вбивстві співака відкладений до вересня 2011 року.

Розгляд справи було перенесено, оскільки захист Конрада Мюррея попросив додатковий час на вивчення свідчень нових свідків з боку звинувачення. Передбачалося, що процес розпочнеться після 8 травня.

Як вже неодноразово повідомлялося, 57-річний Мюррей винним себе не визнає. Прокурор у свою чергу доводить, що лікар убив Джексона, ввівши йому дуже велику дозу сильнодіючих ліків. На судовому засіданні в квітні 2010 року лікар заявив, що король поп-музики сам зробив собі укол, який потім привів до зупинки його серця. Очевидно, на цьому адвокати Мюррея і будуть будувати весь захист.

Джексон, нагадаємо, помер у Лос-Анджелесі 25 червня 2009 року у віці 50 років. Встановлено, що причиною смерті стали препарати, введені Мюрреєм.

Якщо Мюррея визнають винним, йому загрожує тюремне ув'язнення на строк до чотирьох років і повне позбавлення права займатися лікарською практикою. Його ліцензія на практику в штаті Каліфорнія вже відкликана, проте він продовжує лікувати пацієнтів в Техасі і Неваді.

Читайте також:

У США почалися слухання у справі про смерть Джексона

Фанати Джексона вимагають скасувати телешоу про розтин співака

Список найбагатших покійних знаменитостей очолив Джексон

Повʼязані теми:

Наступна публікація