ТНМК на осінньому концерті посипав глядачів листям

Група "Танок на майдані Конго" відіграла довгоочікуваний концерт "Восени".

Група "Танок на майдані Конго" відіграла довгоочікуваний концерт "Восени". / Фото: Саакян Геворк/ТСН.ua
Золотий дощ з листя і багато-багато душевної музики - таким видався довгоочікуваний концерт ТНМК із символічною назвою "Восени". Осінню програму "Танки" представили в Києві 9 листопада, в залі Cristal Hall.

Ще задовго до концерту хлопці попереджали: тримайся, народ! Мовляв, окрім нових пісень зіграємо ще й старі-добрі хіти. Але те, що вечір вийде настільки ностальгічним, не очікували навіть найвідданіші шанувальники групи.

Концерт розпочався з заголовної пісні "Восени". Цій композиції вже років і років. Але як тільки Фагот і Фоззі почали співати, зал завив від захвату. До речі, осінній настрій "Танки" підтримали і своїм "прикидом". Фагот вийшов на сцену в чорному плащі, а Фоззі надягнув скромну сіреньку шапочку.

У середині пісні на глядачів звідкись зверху посипався справжній дощ із листя. Його можна було ловити цілими жменями, що багато хто і робили.

А пісня "Зачекай", яку ТНМК виконав трохи пізніше, взагалі змусила публіку верещати від захоплення. Приспів співали всім залом.

Група "Танок на майдані Конго" відіграла довгоочікуваний концерт "Восени". / Фото: Саакян Геворк/ТСН.ua
Звичайно, не обійшлося без прем'єр. Так глядачі побачили допрем'єрний показ кліпу на пісню Qari Qris, записану спільно з грузинською групою Mgzavrebi. А потім на сцені з'явилися й самі грузини, щоб заспівати в дуеті з "Танками" наживо.

Між іншим на бек-вокалі у ТНМК в цей вечір була Наталя Гордієнко, учасниця шоу "Голос країни".

А Фагот був на сцені зі своїм улюбленим ... фаготом. Саме так називається духовий музичний інструмент, якому фронтмен групи "присвятив 11 років свого життя".

Фото: Геворка Саакяна


Читайте також:

ТНМК: Будь-який україномовний гурт працює крізь спротив

Фагот із ТНМК: амплуа бабія - надумане

Гурт ТНМК відзначив день народження у лісі

Фагот побив Сергія Звєрєва

Гурт ТНМК презентував "С.П.А.М"

ТНМК на осінньому концерті посипав глядачів листям

ТНМК на осінньому концерті посипав глядачів листям

Повʼязані теми:

Наступна публікація