У Каннах показали четверту частину "Піратів Карибського моря"

У третій день Канського фестивалю був представлений у форматі 3D фільм "Пірати Карибського моря: На дивних берегах" з Пенелопою Крус та Джонні Деппом у головних роллях.

Фільм "Пірати Карибського моря: На дивних берегах" був представлений в суботу, 14 травня, на Канському фестивалі у позаконкурсній програмі у форматі 3D, повідомляється на сайті фестивалю.

Пенелопа Крус, Джонні Депп, Іен Макшейн і Джеффрі Раш знову вбралися в костюми піратів під керівництвом режисера Роба Маршалла, який був удостоєний за музичну комедію "Чикаго" премії Оскар за кращий фільм в 2002 році.

"Мені дуже подобається роль пірата, так як я можу бути зухвалим, вибуховим і просто божевільним у будь-якій ситуації. Ми з ним так добре знайомі, що мені не складно грати його", — каже Джонні Депп.

Цього разу життя зводить Джека Горобця із загадковою Анжелікою, і вони обидва вирушають на пошук Джерела вічної молодості, який за легендою має силу омолодження. На борту корабля Чорної бороди вони вирушають на зустріч численним несподіваним пригодам, на їх шляху опиняться сирени, які гублять своїм співом моряків, і вся ця історія сягає корінням у далеке минуле.

Цей фільм є вільною інтерпретацією роману Тіма Пауерса "На дивних хвилях", який він написав у 1988 році. Що ж стосується Чорної бороди, то цей пірат дійсно існував. Під цим прізвиськом ховається англієць Едвард Тіч, який розбишакував на морських просторах у 18 столітті. Він часто зображується із заплетеною бородою.

Фільм вийде в прокат 18 травня у Франції і 20 травня в США.

Читайте також:

Пенелопа Крус у Москві зізналась у коханні Деппу

Стало відомо, що п'яті "Пірати Карибського моря" таки будуть

"Піратам Карибського моря" потрібні жінки зі справжніми грудьми

Повʼязані теми:

Наступна публікація