Гальяно вимагають оштрафувати на 10 тисяч євро

Гальяно вимагають оштрафувати на 10 тисяч євро

Джон Гальяно

Прокурор Анна де Фонтет не стала вимагати для Гальяно тюремного ув'язнення, лише штраф в розмірі десяти тисяч євро.

На суді у справі британського модельєра Джона Гальяно, якого звинувачують в антисемітських висловах, прокуратура вимагала для підсудного штрафу в розмірі десяти тисяч євро (14,4 тисяч доларів). За законами Франції, де проходить судовий розгляд, максимальним покаранням за подібного роду правопорушення може стати позбавлення волі до шести місяців.

Однак прокурор Анна де Фонтет не стала вимагати для колишнього головного дизайнера будинку моди Christian Dior тюремного ув'язнення.

Виступаючи на процесі, що почався в середу, модельєр пояснив свою поведінку пристрастю до алкоголю, барбітуратів і снодійного. З його слів, він не пам'ятає, як завдавав образи.

25 лютого 2011 стало відомо, що Гальяно був затриманий паризькою поліцією за хуліганську поведінку і антисемітські висловлювання на адресу пари відвідувачів в паризькому закладі La Perle. Скривдженими виявилися двоє відвідувачів - 41-річний Філіп Віржіті (Philippe Virgiti) і 35-річна Жеральдін Блох (Geraldine Bloch).

У ході слухань будуть розглядатися два позови: від Віржіті і Блох, і дівчини, з якою посварився Гальяно в 2010 році. У разі прийняття обвинувального висновку Гальяно загрожує ув'язнення строком до 6 місяців і штраф до 22,5 тисячі євро.

Читайте також:

Гальяно звільнили з Christian Dior за любов до Гітлера

Заарештовано модельєра Джона Гальяно

Армані поспівчував колезі Гальяно

Гальяно пішов до суду за вердиктом

Гальяно пішов до суду за вердиктом

Повʼязані теми:

Наступна публікація