Ніжна Емма Ватсон знялась для Marie Claire

Героїня фільмів про Гаррі Поттера Емма Ватсон знялась для журналу Marie Claire. Дівчина розповіла про навчання та свою нову стрижку.

Актриса Емма Ватсон - одна з найбільш високооплачуваних актрис у Голлівуді, при цьому вона мила, доброзичлива, проста дівчина. Нещодавно Емма знялась для Marie Claire. Розговорившись, "британська троянда" розповіла виданню про навчання в Брауні, свою нову стрижку.

"Весь перший рік я знайомилася з порядками, що панують в Університеті. Я обзавелася подругами і тепер знаю, чого очікувати від викладачів. Я дуже рада, що навчальний рік знову почався, адже тепер я можу розслабитися і просто отримувати задоволення від занять.

Мені подобається атмосфера, що панує в Брауні - мої одногрупники підтримують і захищають мене. Вони наглядають за мною, і я знаю, що там я в безпеці".

Про причини, що спонукали її змінити образ:

"Я мріяла відстригти волосся з 16 років. Зйомки в "Гаррі Поттері" закінчилися у червні, і я зрозуміла, що мені необхідні зміни. Для мене це було дуже символічно. Тепер я відчуваю себе вільною, адже я можу піти з дому, не замислюючись про те, зачесана я чи ні".

Про те, як це - працювати з дитинства (Емма Ватсон почала зніматися в сім років):

"Для мене було дуже природно грати Герміону, адже ми з нею дуже схожі. Як і я, вона дуже лояльна, розумна. До того ж у неї багато друзів-хлопців - мені це теж знайоме".

Читайте також:

Емма Ватсон хоче стати принцесою

Емма Ватсон змінить Хогвартс на Гарвард?

Деніел Редкліфф скаржиться на нью-йоркців

Повʼязані теми:

Наступна публікація