Сєдокова купує сукні за 3 тисячі доларів, а П'єха носить годинник Путіна

Дата публікації
Перегляди
3521
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сєдокова купує сукні за 3 тисячі доларів, а П'єха носить годинник Путіна

Анна Сєдокова / Фото: facebook.com/Anna-Sedokova

Журналісти ТСН спробували "залізти" в шафу до знаменитостей і з'ясувати, що носять кумири українців.

Стас П'єха розповів ТСН, що намагається тримати марку в одязі від "Ропуол", "Сміт", "Кензо". Як стверджує співак "вони є ненав'язливими і дуже вільними у самовираженні". Інший "мен" російської естради Олександр Ламинський стверджує, що у чоловіків вибір не великий , тому вдягається у одяг від "Зілі", "Бріоні". Анна Сєдокова брендами не цікавиться, купує те, що подобається і часто витрачає 2-3 тисячі доларів за сукню.

Та незавжди те, що дорого - ексклюзивно. Різні зірки, в однакових жакетах, сукнях, костюмах. Такі конфузи трапляються часто і тому все більше відомих українців намагаються від цього себе уберегти. І віддають перевагу індпошиву.

Олександр Ламинський зізнається, що шиє костюми в Мілані, де проводить багато часу. Та й взагалі полюбляє тамтешні речі, адже вони, на його думку " всі дуже хороші". Співачка Світлана Лобода далеко їздити не любить і каже, що підтримує вітчизняного виробника: "зазвичай за цим стежать мої близькі подруги і мої стилістки, ось, вони шиють мені одяг, вони підбирають мій гардероб". Цього сезону Світлана дещо змінила свій одяг. І все через народження доньки.

Анфіса Чехова про улюблені бренди говорити не хоче. Каже цієї осені ходитиме у літному вбранні.

Деякі зірки забагато грошей на одяг не витрачають. Маючи імідж світських левиць перевагу віддають - демократичним брендам,  наприклад "Zara". Принаймні так заявила Сєдокова та Окунська.

Щоправда, ті хто робить лише перші кроки світському житті, шлях собі прокладають гучними іменами. Так солістка гурту "Нікіта" Юлія Кавтарадзе вподобала колекцію Роберто Каваллі.

Щоправда, більшості зірок запевняє, що бренди у їхньому стилі не головне. Образ творять - аксесуари. Стас П'єха демонструє ТСН свій новий годинник. Тішиться тим, що саме такий носить російський прем'єр Путін і не каже скільки він коштує.

Читайте також:

Мішель Вільямс зізналась, що любить старовинні сукні

Сукню Мерлін Монро продали за 4,6 мільйонів доларів

Гурченко сама вишила собі сукню для похорону

Парад найоригінальніших суконь на "Золотому глобусі"

Зірки в трендах

Зірки в трендах

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Дата публікації
Перегляди
3521
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація