Галліна поділилася подробицями свого "острівного" весілля

Зірка влітку минулого року взяла шлюб із юристом.

Співачка Галліна, яка у серпні минулого року вийшла заміж на Кіпрі, разом із коханим змінювали заплановану дату весілля, йдеться у "Світському житті".

Артистка запевнила, що невеликий розрив між її весіллям та святом колишнього чоловіка – екс-регіонала Василя Горбаля - є співпадінням.

"Це ніяк не пов'язано із Горбалем, тому що Горбаль давно знав про моє весілля. Більше для мене було новиною, що він одружився. Це було співпадінням. Взагалі, в нас повинне було бути весілля в березні. В нас воно відбулося в серпні, ми перенесли його, оскільки нам потрібно було терміново виїхати з країни. Ми просто переїхали на Кіпр і жили деякий час там. Відповідно, вирішили там і розписатися", - зауважила співачка.

Галліна розповіла Катерині Осадчій про своє життя на острові та причини переїзду.

"Можна сказати, це – друга батьківщина. Я на Кіпрі народила доньку і живу там вже більше восьми років: півроку тут, півроку там. Переїзд ніяк не був пов'язаний із політичними подіями, просто, дійсно, у мого чоловіка-юриста був контракт і нам потрібно було туди поїхати через роботу", - наголосила жінка.

Екс-дружина Горбаля додала також, що її восьмирічна донька поєднує навчання в українській школі та закордоном.

Нагадаємо, співачка Галліна вирішила привчити доньку до самостійності на Кіпрі.

ВідеоСпівачка Gallina розповіла про своє друге весілля на Кіпрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: