Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-8": Джамала та Потап розповіли про свій перший заробіток

Потап згадав, як озвучував фільми та самотужки монтував відео.

Цієї неділі, 4 лютого, о 21:00 глядачі телеканалу "1+1" побачать другий випуск нового восьмого сезону вокального проекту "Голос країни", зірковими тренерами якого стали Сергій Бабкін, Джамала, яка очікує на первістка, Потап, Тіна Кароль, ведучими - Юрій Горбунов та Катя Осадча.

В рамках другої програми на сцену "Голосу країни-8" вийде 22-річний електрик Валентин Біленький з міста Вінниці, який спробує розгорнути червоні крісла тренерів ліричним виконанням пісні Сергія Бабкіна "Пробач".

 Також свої сили у проекті спробує 19-річна двоюрідна сестра підопічної Потапа та фіналістки "Голосу. Діти-2" Анастасії Багінської Аліна з міста Біла Церква і 37-річний козак Сіромаха з міста Дніпро.

"Голос країни-8"_1
прес-служба каналу "1+1"
Аліна та Анастасія Багінські

"Голос країни-8"_6
прес-служба каналу "1+1"
Козак Сіромаха

Однією з інтриг випуску стане виступ популярної української співачки Злати Огнєвіч, яка зізналась, що, як і всі вокалісти "Голосу країни", дуже хвилювалась перед виходом на сцену. Чи впізнають тренери голос Злати, глядачі дізнаються вже цієї неділі о 21:00.

"Голос країни-8"_5
прес-служба каналу "1+1"
Злата Огнєвіч

Традиційно, в перервах між виступами вокалістів зіркові наставники діляться одне з одним своїми емоціями з приводу учасників, а також цікавими подробицями зі свого особистого життя. Так, Джамала розповіла, якою була її перша робота:

"Коли мені було 15 років, я заробила свої перші гроші. Це була реклама для ювелірного магазину, і я співала: "Біжутерія, біжутерія, біжутерія в магазине "Парадиз". Це було місто Сімферополь", - відверто зізналась артистка.

"Голос країни-8"_3
прес-служба каналу "1+1"
Джамала

Своєю чергою, Потап підтримав вагітну співачку і додав, що також пройшов довгий шлях перед тим, як став популярним співаком:

"Як і Джамала, ми всі займалися різними підробітками: я озвучував фільми та реклами. Все робив своїми  руками, завдяки чому зараз повністю розумію процес створення кліпів".

Зазначимо, прем’єрний випуск "Голосу країни-8" став найбільш рейтинговою розважальною програмою від початку року: рейтинг по аудиторії 18-54 (Україна) становив 7.4%, по 18-54 (50К+) – 6.8%. Частка програми -19.9%/19.7% (18-54 Україна /18-54 50К+).

Дивіться восьмий сезон "Голосу країни" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції