Гурт Kazaky розповів про Мадонну, взуття, алкоголь та гей-пропаганду

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Популярні танцівники розкрили свої таємниці в ексклюзивному інтерв'ю Наталці Пісні.

Хлопці з гурту Kazaky без прикрас та підборів завітали до ТСН.Особливе / ТСН.ua
Відома в усьому світі група Kazaky поговорила з Наталкою Піснею про все на світі - експерименти з підборами, досвід роботи з Dsquared2 і Мадонною, татуювання, книги та алкоголь. Розмова вийшла настільки цікавою і довгою, що повну її версію можна подивитися тільки на ТСН.ua.

- Якщо чесно, я розраховувала, що ви прийдете якщо не на підборах, то зі змінним взуттям.

- Це сценічний образ, ми несемо його тільки на сцені, в житті ми виглядаємо, як виглядаємо зараз.

- Все починалося із жарту?

- Прийшла подруга з досить великим розміром ноги, і якось так жартома приміряли. Раз - раз, а потім виявилося, що пластика кардинально змінюється на підборах.

- У перший час втомлювався дуже швидко.

- Я падав взагалі в залі.

- І з підйомами взагалі, тому що у всіх різні ці площини.

- Ходити - це одне. А танцювати і робити якісь трюки - це нелегко, але вже досвід є, вже потрібні м'язи працюють, тому що бували такі моменти: ти стоїш на сцені, на краєчку сцени, там темно, якісь руки, люди, шум, в очі б'ють софіти, і ти розумієш, що в тебе вага тіла і ти починаєш потихеньку падати туди, вперед. Тобто, потрібно напружитися, затиснути все, скажімо, затиснути булки, ноги, все-все-все затиснути, щоб втриматися і не впасти вперед. Тобто, всю вагу тіла акуратно перенести так, щоб ніхто не помітив, що там щось сталося не те.

- До речі, перші каблуки, я ось зараз пригадав, ми їх купували.

- Причому, жіночі. Ми прийшли в магазин міряти зі Стасом ці підбори і дівчинка говорить - вона подумала, що ми, природно, купуємо подарунок. Мамі - сестрі, дівчині якийсь і коли ми їх почали міряти в магазині на Хрещатику, трішечки був шок у консультантів.

- Який у кожного з вас розмір ноги?

- У нас - 41-й, у нас з Кирилом 40, і ми з Кирилом можемо іноді мінятись, і так само Стас з Артуром.

- А де ви берете взуття?

- Тільки на замовлення. Тобто, зізнаємося чесно, не будемо ганяти пафос, що ми там в Мілані шиємо або в Парижі, ми шиємо в Києві, тут є дуже хороші, добротні хлопці, які шиють і, звичайно ж, для такого навантаження, яке витримують наші підбори, просто звичайні туфлі, Louis Vuitton або якісь там круті-наворочені вони, звичайно, не підійдуть. Тому що повинен бути дуже стійкий каблук, тому все робиться на замовлення, все робиться індивідуально, плюс ми вже знайшли для себе якусь оптимальну форму, яка нам підходить, яка, скажімо так, більш мужня, більш наближена для хлопців.

- Каблук тонкий?

- Так, шпилька, тонка, 14 сантиметрів. Це такий шок для людей і в принципі, ти ж не будеш кожному пояснювати, що я це купую для себе, але це для сценічного образу. Гаразд, нехай думають, що думають.

- Давайте на чистоту. Вас часто звинувачують у гей-пропаганді.

- Знаєте, дуже сумно. Дуже сумно і більше додавати, на жаль, нема чого.

- На кожен товар є свій покупець, хто хоче побачити в ньому погане - побачить, хто хоче побачити хороше - побачить хороше. Знаєте, у нас настільки різна цільова аудиторія. Починаючи від самих юних дівчаток і закінчуючи дорослими чоловіками і тут все залежить від якоїсь інформованості і не знаю, освіченості. Тому що люди часто соромляться визнати, що їм щось подобається. Що дійсно хороша музика, дійсно хороші танці. Вони бояться зізнатися в тому, що їм подобаються хлопці, які танцють на підборах. Щоб про них там не подумали, я не знаю. Не звинуватили, коміплекси, так. А люди освічені, що відбулися, вони не соромляться - подобається - подобається. Не подобається - не подобається.

- Це ж не зроблено брудно.

- Це асоціативно, такі речі, коли порівнюють нас з якимись транссексуалами, з якимись трансвеститами, якось пов'язують з гей-спільнотами, тому що каблуки - це жіноче, хлопець не може бути на підборах. Чому ні? Хлопець може все. Абсолютно все, просто як він буде це подавати? Це інше питання.

- Ми танцюємо на підборах, є дуже багато хлопців, які танцюристи, вони намагаються робити кавери, якось наслідувати групу Kazaky, вони упускають один момент. Так, у нас підбори, але при цьому, все має залишитися мужнім. Тобто, це мають бути хлопці на підборах. Це не повинні бути жіночні хлопці на підборах, ще щось. Це мають бути хлопці на підборах.

- А як усе починалося? От ви всі один одного знаєте багато років.

- (Кирило) Ми зі Стасом найдовше знайомі. З 2007 року, ми ще разом вчилися.

- А ми з Артуром дружили, Артур танцював у цей період в оперному театрі, був солістом, і теж був такий момент, ми все планували, я теж думав: от, Артур, йому зараз потрібно зробити рішення, тому що він у театрі.

- Рішення ухвалив я.

- (Артур) у мене була відпустка, я полетів у Нью-Йорк, я місяць там прожив, ходив на майстер-класи, я подумав, що було б класно разом зібратися, разом що-небудь зробити. І поки я був в Америці, я дозрів до цього рішення, прилетів, подумав, що якщо я цей вибір не зроблю, час пройде і потім я пошкодую.

- Я прилетів, і я пам'ятаю цей день, коли я прийшов і звільнився з театру. Всі здивувалися і запитували : куди ти йдеш? Я сказав, що я знаю, куди я йду. Потім ми зустрілись з хлопцями, вірніше, я прийшов до них в зал, я сказав їм: хлопці, я звільнився з театру.

- Трошки шок був. Вони не очікували, що ця пропозиція була не легковажна, а насправді була усвідомлена. І хлопці, у них якраз гастролі були. І вони сказали: Арт, вибач, зараз у нас півроку, три місяці, у нас гастролі будуть. І ми не зможемо перейти на початок проекту те, що ми зробимо разом.

- Скільки часу на день ви витрачаєте на репетиції, взагалі, як часто у вас репетиції?

- 3-4 години, іноді буває більше. Якщо якісь спецпроекти, виступи, ми нещодавно готувалися до чемпіонату світу з художньої гімнастики - проходив у нас в Києві, і ми на гала-концерті виступали, на відкритті, там був номер новий, сиділи довше, сиділи кілька днів, репетирували. Напевно, для нас це найбільша похвала, те що нас помічають такі талановиті люди, як Dsquared2 і Мадонна.

- Розкажіть, як там було. Як вони взагалі на вас вийшли.

- Це був найдовший подіум, який був у нашому житті.

- Подіум так, був в цілому метрів 100.

- Саундчек, звичайно, дуже допомагає, коли ти все-таки розраховуєш на ті сили, які у тебе будуть завтра, але ти розумієш, що їх буде в два рази менше, тому що це адреналін, дуже багато людей сидить в залі. І відповідно, це показ Dsquared2, а ми - кульмінація його. І ось Олег з Артуром виконували цей перекид вперед, а ми зі Стасом йшли паралельно. Але перекид вперед на підборах, а потім ще пройти 50 метрів, і 50 метрів назад.

- Вони зустріли з розпростертими руками. Було"здрастє"ось таке (показує руками) ми самі здивувалися тому, як долюдям нас приймають відкрито.

- Це разом і обідати, і вечеря, і у них в гостях тусовки. Тобто, реально ми з ними погуляли, повисіли, попрацювали, подружилися.

- Виявляється, що до нашого приїзду у нас у всіх уже були клички, вони нам всім дали клички.

- Так, так, якщо я не помиляюся, ти був "Скінні", Стас був "Бейбі фейс", здається, якщо я не помиляюся, Артура вони назвали "Досконалість", і мене вони назвали щось,"Качок" якийсь.

- За картинкою, до речі, активно п'ють шампанське.

- Весь час, весь час.

- І ви теж п'єте?

- Звичайно.

- Не весь час.

- Так весь час, під час примірок, але шампанське скрізь. Хоча, хлопці, згадайте, ми перед виступом теж випили шампанського.

- ( Артур ) Я дуже люблю хороше шампанське. Хороше вино.

- ( Стас ) Я намагаюся не пити.

- (Олег ) Я не дуже люблю його. Не те, щоб намагаюся здоровий спосіб життя, я просто його не дуже люблю, коли я в гостях, я п'ю такі трохи жіночі напої - якийсь малібу з яблучним соком, щоб поменше було алкоголю, щоб він був солоденький, смачненький, тобто, віскі, коньяки я поки якось до них не дійшов, поки їх не зрозумів. А може і не зрозумію.

- ( Артур ) Я горілки можу чарку випити перед ситною вечерею із задоволенням.

- (Олег ) Перед виступом!

- Особливо, коли я приїжджаю на батьківщину до Вірменії, то коли мама готує багато смачної їжі, вона обов'язково пропонує мені чарочку горілки.

- Я їм усе, але тільки корисну їжу, природно. Це не фаст-фуд. Тобто, це свіже м'ясо, хороший салат овочевий, все, що смачно приготовлено.

- ( Кирило) Я теж все їм. У мене немає такого вибіркового раціону. Оскільки я "Скінні" ( від англ. - худий, прим.ред.), я їм 3-4 рази на день.

- (Олег) Насправді, багато хто ставить запитання: напевно, у вас раціон, режим? Насправді, дуже складно дотримуватися режиму, якщо ти постійно перелітаєш, їздиш, тобто, там в принципі, режим - останнє, чого виходить дотримуватися. А з приводу фаст-фуду - згадайте Китай. Це такий, скажімо, форевор у всьому світі. Він рятує, тому що ти принаймні розумієш, що ти будеш їсти.

- Китайці - це божевілля. По-перше, Азія, вони любителі всього нестандартного. Тому для них, у них була маленька, невелика сцена, була проблема, що сцени у них не дуже великих розмірів. І коли ця сцена просто оточена цим натовпом людей, і всі в руках тримають витягнуті айпеди, тобто, всі знімають.

- За вашою версією, Kazaky - до України не мають не найменшого відношення, в сенсі назви і пов'язане воно з Японією. Тобто, мені потрібно проводити паралелі з театром кабукі?

- Тут і від наших рідних козаків, у нас навіть у кліпі In The Middle, є чуби такі. Ми вирішили теж використовувати нашу національну фішку. Але в перекладі з японської козаки - це летить вітер. Нам дуже сподобалася ця гра слів.


- Але в жодному разі ми не хочемо акцентувати і пропагувати увагу на тому, що ми маємо конкретне відношення до українських козаків, ми не збираємося образ їх якось паплюжити.

- Ще у вас був чудовий момент у вашій творчій біографії загальній - це Мадонна.

- Це була така несподіванка, ми були в гастролях десь на далекому сході, і коли нам хлопці, наші менеджери сказали, ми так після 9 годин перельоту не відразу це сприйняли. Так, але ви знаєте, там робота відбувається дуже стрімко. Від моменту написання і до зйомок пройшло всього там тижня 2-2,5. Все дуже швидко відбулося, все сталося швидко, дуже швидко. Його знімають - все, через тиждень.

- Як працювати з Мадонною, яка вона? Класна, вимоглива, у справі вимоглива, некапризна?

- Людина так оре, там відзнятих 30 дублів, потім вона розуміє, що їй не подобається її чубчик і це все перезнімати.

- Олег, звідки у вас така кількість татуювань, скільки їх на вас?

- Я їх тільки набив, вони ще свіженькі. А взагалі, скажімо так, все видиме ви практично бачите. На нозі ще є, на спині є. А набив я їх протягом 2 років, всі. Тобто, коли ось починалися Kazaky, то в принципі, у мене не було жодного татуювання. Автор всіх своїх татуювань - я сам.

- У Кирила ще татуювання.

- Що тут?

- "У русі", це французькою мовою, я любитель англійської мови, мені подобається дивитися фільми англійською, але французька мова, насамперед, для мене найбільш мелодійна.

- Ви говорите?

- Ні, я мрію, мені хочеться навчитися абсолютно грати на фортепіано і вивчити французьку мову. Тому я набив собі наперед, знаєте. Тут написано "в русі", а тут - "дитя світу".

- ( Стас ) У мене немає татуювання.

- ( Артур ) У мене теж немає. У нас чисті тіла.

- Хто з вас збирається одружуватися?

- Поки немає. А потім дружину з собою возити на гастролі треба ж буде, тому що часу не буде, весь час будеш відсутнім. Потім доведеться всю сім'ю возити з собою на гастролі.

 

Гурт Kazaky дали перше інтерв’ю ТСН.Особливе

Гурт Kazaky дали перше інтерв’ю ТСН.Особливе
Наступна публікація