Гурт "ТІК" у новій фотосесії культивує любов до України

Учасники колективу постали з українськими візерунками на обличчі.

Відсвяткувавши 10-річчя колективу, гурт "ТІК" відчуває, що їхнє послання, яким вони заряджають свою творчість, допомагає людям виражати свою позицію.

Що й доводить їх четвертий альбом "Люби ти Україну!".

Після всеукраїнського та закордонного туру музиканти гурту "ТІК" змогли познайомитись з українцями всього світу – від Києва до Торонто. Кожен з їх слухачів любить Україну по-своєму, але все, що їх об'єднує – це очі, що палають.

"ТІК" у новому фотосеті_2
прес-служба гурту "ТІК"
"ТІК" знявся у новому фотосеті

Гурт "ТІК" закликає кожного задуматись й зрозуміти, як ми любимо Україну. І не важливо у вишиванці ти співаєш гімн, чи без неї, головне - що ти відчуваєш в цей момент - гордість за державу, любов та віру у її світле майбутнє.

"ТІКівці" виражають свою любов до України у власній творчості – авторських піснях, мотивуючому відеоряді та новій фотосесії "Вишиванка на обличчі, а любов у серці".

"ТІК" у новому фотосеті_3
прес-служба гурту "ТІК"
"ТІК" знявся у новому фотосеті

Важливо розуміти, що любов до України починається з кожного. #люби_ТИ_Україну – таким девізом музиканти увінчали не лише свій творчий період, а й життєву позицію й емоційне посилання своїй аудиторії.

Нагадаємо, лідер "ТІК" Бронюк розповів, чому відмовляється від переїзду до Києва. Музикант вважає недоцільним змінювати місце проживання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: