Джонні Депп показав свого ящура-хамелеона

Дата публікації
Перегляди
2638
Поділитись:
WhatsApp
Viber

У Лос-Анджелесі відбулась прем'єра картини про ящура-хамелеона "Ранго". Озвучив головного героя Джонні Депп.

Пустельний ящур-хамелеон Ранго нарешті домандрував на свою прем'єру. Анімаційна стрічка "Ранго" - новий проект Джонні Деппа.

Зоряний актор подарував головному персонажу свій голос, а також міміку та рухи. Тож, анімаційний двійник Деппа поводиться, як і слід було очікувати, жваво та ексцентрично, а часом меланхолійно і задумливо.

"Я б сказав, що мій персонаж вирушив у філософську, психологічну, духовну мандрівку, в яку всі ми раніше чи пізніше вирушаємо. Мабуть, важко говорити це про ящірку, але так воно є", - каже актор Джонні Депп.

Ранго все життя жив у великому місті, в затишному терраріумі. Однак, несподіваний поворот долі закидає його в мексиканську пустелю, де все ще панують звичаї Дикого Заходу. Схильному до роздумів Ранго спочатку доводиться важко. Але натура хамелеона дається взнаки і з часом він вдається пристосуватися до нових умов. Він навіть пробує втілити свою давню мрію - стати великим Героєм. Втім, з самого початку робить велику помилку - вирішує захищати добро в тих краях, де панує право сильного.

Читайте також:

Джонні Депп подарував Ванессі Параді палац

Джонні Депп зніметься в новому фільмі режисера "Піратів"

Джонні Депп зніметься із Ванессою Параді у фільмі про коханців

Джонні Депп показав свого ящура-хамелеона

Джонні Депп показав свого ящура-хамелеона

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2638
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація