Подольська та Пресняков відсвяткували весілля на кораблі

Наталія Подольська та Володимир Пресняков відзначили весілля на палубі корабля, де розважались разом зі своїми знаменитими гостями.

 Пара Наталія Подольська і Володимир Пресняков, весілля яких чекали, як восьмого дива світу, одружилися в Москві. Пара влаштувала шикарну вечірку на кораблі.

Весільну ніч закохані провели не разом: Наталія перед церемонією відпочивала в готелі "Маріотт" на Тверській, а Володимир був удома. У суботу о третій годині дня він заїхав за коханою в готель, де вона чекала його при повному параді.

До весілля Наташа почала готуватися завчасно, взявши майже всі організаційні питання на себе. Вибравши один з найшикарніших кораблів Москви, молодята залишилися задоволеними. Крім вишуканої європейської кухні, нареченій заздалегідь запропонували вибрати сервіровку столу і навіть форму офіціантів.

"Було запрошено близько 115 чоловік, які розсілися за 11 столами, сервірованими за спеціально підготовленими для свята ескізами, - розповіли організатори весілля. - До кожного присутнього - індивідуальний підхід. На початку торжества гостей чекав легкий коктейль, щоб запрошені не нудьгували в очікуванні молодят. Один офіціант обслуговував 10 - 12 осіб".

"Нікіта, син Володі, зараз в Америці. На жаль, він не встиг приїхати до тата на весілля, - розповів Пресняков-старший. - Крістіну Орбакайте не покликали, бо якось дивно звати колишніх дружин на своє нове весілля. Але Крістіна все одно привітала Володю. Алла Борисівна теж дзвонила. Вона взагалі шалено любить Володьку - як сина".

На весільне торжество запізнилися головні гумористи шоу бізнесу Гарік "Бульдог" Харламов і Тимур "Каштан" Батрутдінов. Коли нерозлучні друзі підійшли до пірсу, корабель якраз відпливав від берега. У цей момент почуттю гумору молодят можна було тільки позаздрити: анітрохи не поступаючись у жартах своїм друзям з Comedy Club, Наташа і Володя корчили смішні обличчя.

Друзі Преснякова і Подольської не тільки пригощалися делікатесами за столами, а й виступали для присутніх. Тамадою вечора був призначений Дмитро Дібров: досвідченому ведучому не вперше підтримувати веселий настрій публіки, тому гості весь вечір не виходили з ресторанної частини корабля.

Закінчилося свято близько 4 години ранку, тоді гостей висадили на пірсі і розвезли по домівках.

Читайте також:

Володимир Пресняков та Наталія Подольська одружились

Пресняков одружиться із Наталкою Подольською

Пресняков подарував Наталії Подольській острів

Повʼязані теми:

Наступна публікація