Поланські вперше з'явився на публіці після домашнього арешту

Роман Поланскі прийшов на виступ дружини Еммануель Сеньє, яка виконала композицію з фільму чоловіка "Дитина Розмарі" 1968 року.

Режисер Роман Поланські, обвинувачений в США в розтлінні малолітньої 1933 тому, ввечері в суботу приїхав на джазовий фестиваль у Монтре.

76-річний Поланські приїхав на виступ своєї дружини, актриси і співачки Еммануель Сеньє. Зокрема, вона виконала композицію з фільму чоловіка "Дитина Розмарі" 1968 року.

Поланські прибув на позашляховику з тонованими стеклами, після чого охорона провела його до ліфтів, захищаючи від наполегливих журналістів і фотографів. Саме звідти режисер спостерігав за годинним концертом подружжя.

Це перша поява Поланські на публіці після того, як його відпустили з-під домашнього арешту, який він відбував в своєму особняку в швейцарському Гштааді. 12 липня суд Швейцарії прийняв рішення відмовити США в екстрадиції режисера, якого затримали на території цієї країни в кінці вересня 2009 року.

Раніше в інтерв'ю швейцарському телебаченню Поланські повідомив, що щасливий опинитися на волі і робити те, що йому забороняли. Він також розповів, що електронний браслет, покликаний контролювати його пересування, зняв з нього син.

У США Поланські звинувачується в спокушанні Саманти Геймер в 1977 році, коли тій було 13 років. Геймер відмовилася від претензій до режисера ще в 1993 році після отримання компенсації і закликала припинити справу.

Поланські у свою чергу припустив, що основним мотивом його переслідування є амбіції прокурора округу Лос-Анджелес Стіва Кулі, який балотується на посаду генпрокурора штату Каліфорнія.

Незважаючи на звільнення Поланські, ордер Інтерполу на його арешт як і раніше діє на території 188 країн світу.

Читайте також:

США наполягають на екстрадиції Поланскі

Фільм Романа Поланскі став фаворитом критиків "Берлінале"

Романа Поланскі звільнили з-під домашнього арешту

Наступна публікація