Американський суд відмовив у закритті справи режисера Романа Поланскі

Справу режисера Поланські про зв'язок з 13-річною американкою Самантою Геймер в 1977 році вирішили не закривати.

Каліфорнійський апеляційний суд ухвалив у понеділок рішення відмовити у закритті справи знаменитого режисера Романа Поланскі.

Як відомо, Поланскі, що має подвійне (польське і французьке) громадянство, звинувачується в інтимному зв'язку з 13-річною американкою Самантою Геймер в 1977 році.

У 1978 році Поланскі покинув США, щоб уникнути тюремного ув'язнення. Режисер був арештований 26 вересня цього року, коли прибув на кінофестиваль у Цюріх, де йому повинні були вручати нагороду за внесок у розвиток світового кінематографа.

Адвокати режисера з літа 2008 року домагаються закриття справи Поланскі, наводячи як доказ той факт, що в 1970-х роках в ході судового процесу були допущені помилки.

На початку грудня режисер був відпущений під заставу в 4,5 мільйона доларів і прибув у свій заміський будинок у Швейцарії, де знаходиться і до цього дня.

Очікується, що швейцарська влада на початку січня майбутнього року, озвучить своє рішення за запитом США про екстрадицію знаменитого режисера Романа Поланскі, яке було офіційно передано 23 жовтня.

Читайте також:

Швейцарія вирішить долю Романа Поланскі у січні

У США слухання з питання закриття справи Поланскі відбулися безрезультатно

Поланскі прибув у свій маєток під домашній арешт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: