"Інспектор Фреймут" покаже реалії шкіл в зоні АТО

"Інспектор Фреймут" покаже реалії шкіл в зоні АТО

Фреймут перевірить, чим годують дітей у школах / Фото: mvs.gov.ua

Команда "інспектора" побуває у прифронтовому місті Артемівськ.

Другий епізод програми "Інспектор Фреймут", який телеканал "1+1" покаже 8 квітня о 22:00, буде присвячений українським школам.

Ольга Фреймут розповість, в яких умовах навчаються і чим харчуються українські школярі - від Прикарпаття до Одеси.

Команда "Інспектора Фреймут" побуває у прифронтовому місті Артемівськ Донецької області.

Місто кілька разів піддавалося обстрілу, але школі №24 вдалося вціліти. Тут навчаються як місцеві діти, так і евакуйовані із зони бойових дій.

Дозвіл на зйомки в зоні АТО довелося брати в СБУ та Міністерстві оборони. Небезпечна зйомка могла відбутися тільки за умови, якщо всю групу будуть супроводжувати військові.

Фреймут перевірить, чим годують дітей у школах / Фото: mvs.gov.ua

"Ми їхали в Артемівськ 12 годин і ледве встигли до шкільних обідів. Потрапити в місто, яке знаходиться всього в 15 кілометрах від фронту, неможливо без ретельних перевірок документів на блокпостах. Нас просили покинути зону АТО до сутінків, але я встигла побачити все. Вчителі в артемівській школі стали для дітей справжніми матерями, ставляться до них з любов'ю і турботою. Самі вигадують меню: голубці, гуляші, навіть шашлики для старшокласників. Звичайно, війну видає військова техніка біля школи, порожні вулиці і батьки, які приходять забирати з уроків навіть старшокласників. Я була дуже рада познайомитися з дітками, ледве стримувала сльози. Вони щирі, справжні - обіймали мене всім класом. Ця емоційна "інспекція" перетворила мене з ведучої в маму, якій боляче і страшно", - поділилася емоціями Ольга Фреймут.

Також "Інспектор Фреймут" побуває в єдиній середній школі в селі Пнів Івано-Франківської області, де дізнається, чим учнів годують на чотири гривні в день.

Глядачі побачать, чим закінчиться скандальна "інспекція" в одеському навчально-виховному комплексі "Надія", куди команда проекту приїхала на численні прохання батьків.

Нагадаємо, батьківський комітет звернувся в редакцію програми як в останню інстанцію з проханням допомогти йому розібратися з корупцією та порушеннями елементарних правил гігієни. Але коли ведуча разом з батьками підійшла до школи, адміністрація заблокувала вхід. Незважаючи на це, Ольга Фреймут все ж домоглася свого і потрапила всередину будівлі, щоб показати те, що так ретельно приховує директор школи.

Яка школа отримає нагороду "Інспектора Фреймут" дивіться в середу, 8 квітня, о 22:00, на телеканалі "1+1".

Повʼязані теми:

Наступна публікація