Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Іво Бобул передумав йти в президенти: Я пожартував

Артист заявив, що не піде у політику.

Народний артист України Іво Бобул, який наприкінці травня заявив, що балотуватиметься на пост президента, сказав, що це був лише жарт.

Виконавець, говорячи нещодавно про свої політичні амбіції, був доволі переконливим. Проте зараз Бобул зізнався, що стосовно свого президентства пожартував і в політику не піде, бо його не відпустить музика.

"Я вам сказав все, що дійсно думаю стосовно цього, але щодо президентства пожартував! Звичайно, в політику я не піду - мене музика не відпустить", - наголосив артист, пише "КП" в Україні".

Утім Іво Бобул поміркував над тим, який у нас парламент.

"Парламент вичерпав себе. Він не справляється. Мало людей, які хочуть зробити щось. Три людини - партія, 20 осіб - партія. Я б взагалі скоротив парламент вдвічі. Багато їх дуже, а толку жодного. Якщо ти на роботі - ходи на роботу. Не хочеш ходити на роботу - склади мандат. Чому людина, яка ходить на завод, повинна працювати від 8 до 18:00, а депутат може просто не прийти в Раду? Прохідний двір, а не парламент у нас. Це смішно для всього світу", - зауважив Бобул.

Пройшовся Іво Бобул й сучасним шоу-бізнесом. Співак заявив, що зараз культура "нижче плінтуса впала" і що існує багато гарної української музики, яку на радіо просто не крутять.

"Зараз пишаються голодупством і безголоссям, піснями, які не мають ні рими в словах, ні мелодії в музиці. Ось як з усім цим миритися? Я цього не розумію і, напевно, ніколи не зрозумію, не хочу з цим погоджуватися", - обурено сказав Бобул.

Виконавець додав, що він не збирається ходити і просити, аби його пісню прокрутили на радіо. За словами Бобула, куди б він не приїхав, усіх приголомшує, що "людина з такими вокальними даними не звучить на радіо".

"Куди б я не приїхав, скрізь люди вражені тим, що (вибачте, я себе похвалю трохи) людина з такими вокальними даними не звучить на радіо. Нонсенс! Ну що це за країна така, в якій ані на телебаченні, ані на радіо не зустрінеш - я візьму артистів одного плану - Тома Джонса, Олександра Сєрова і Іво Бобула. Це ж голоси, це ж артисти! А крутиться хто?" - сказав співак.

Нагадаємо, що раніше "конкурент" Бобула Олег Винник заявив, що й сам був би не проти стати президентом України, проте є дещо, що заважає йому це зробити.

Залиште свій коментар

Вибір редакції