Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Камалія поділилася секретом міцних стосунків з чоловіком

Також артистка розповіла, як готується до премії YUNA.

Співачка Камалія, яка відрізала довге волосся заради нового кліпу, стане однією з гостей щорічної музичної премії YUNA.

В інтерв'ю в рамках спільного проекту сайту ТСН.uа і премії YUNA Камалія розповіла, з яким номером виступить на церемонії, коли в світ вийде кліп на українськомовну пісню "Вільна". Крім цього, Камалія поділилася секретом міцних стосунків з мільярдером Мохаммадом Захуром.

– Камаліє, розкажіть про номер, з яким будете виступати на YUNA-2019.

– Це буде дуже концептуальний номер. Про силу волі і свободу жінки. Про внутрішні пориви та індивідуальность, яка, часом, не може розкритися через тиск ззовні. Концепт про свободу: не тільки внутрішню, але і свободу від упереджень, побоювань, болю і залежності. Про вічну боротьбу між жінкою і чоловіком зокрема. А як це буде розкрито зі сцени - нехай поки що залишиться таємницею.

– Як готуєтеся до червоної доріжки?

– Я буду в прекрасному класичному вечірньому вбранні, що підкреслює жіночність у всіх виявах. Плюс, звичайно ж, ведеться додаткова підготовка з підбору стилю з візажистами та перукарями.

Камалия_2

– А коли чекати на прем'єру кліпу на вашу нову пісню "Вільна"?

– Це весняна пісня, вона несе певний меседж, тому ми плануємо випустити кліп 1 березня.

– Чи траплялися кумедні казуси, інциденти під час знімань кліпу?

– Я не звикла чогось боятися, але, напевно, у будь-кого була б така ж реакція, як у мене в такий момент. Після моїх фотознімань з собаками хаскі мені було необхідно змінити мейк для іншого образу. Однак хаскі не давали моєму візажисту до мене підійти, вони навіть не слухалися свого господаря. Через це ми втратили майже півгодини часу, але якимось дивним чином моїм дочкам вдалося відігнати від мене собак.

Камалия_2
instagram.com/kamaliyaofficial
Камалія на зйомках кліпу

– Ви вже 16 років у шлюбі з Мухаммадом. Як вам вдається зберегти мир та ідилію в сім'ї впродовж такого тривалого часу?

– Для танго завжди потрібні двоє. Секрет гармонійного сімейного життя полягає в умінні приборкувати свій темперамент, навіть якщо тобі щось не подобається. За всі ці роки ми з чоловіком навчилися дозволяти одне одному випускати пар, коли потрібно, і водночас уникати з'ясування стосунків. Висловлювати свою думку краще, коли ситуація нормалізується. Повірте мені, це працює, і ваша друга половина, цілком можливо, попросить вибачення, навіть якщо була не мала рацію. Спробуйте.

Камалия_1
instagram.com/kamaliyaofficial
Камалія з чоловіком і дітьми

Нагадаємо, раніше в рамках спільного проекту сайту ТСН.uа і майбутньої музичної премії YUNA-2019 Джамала зізналася, що про її пісню 1944 американський професор пише роботу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції