Каменських та Осадча потренувалися із восьмикілограмовою гирею

Зірки влаштували спільне заняття спортом .

Співачка Настя Каменських давно відома своєю жагою до спорту і правильного харчування. До її тренування долучилася і Катя Осадча, йдеться у "Світському житті".

В результаті виснажливих занять Каменських схудла на три розміри. Нині солістка дуету "Потап і Настя" надихає дівчат на зміни в житті через випуск колекції спортивного одягу.

Ведуча "Світського життя" Катерина Осадча не приховує: після других пологів їй лишилося скинути ще п'ять кілограмів. Тож вона приєдналася до співачки під час тренування Насті з Андрієм Хомицьким.  У ботанічному саду Києва селебрітіс повправлялися із доволі тяжкими агрегатами.

Осадчій непросто далася вправа із канатами, котрі потрібно було рухати руками. Зірки розвивали координацію та підкачували м'язи кидаючи та ловлячи три кілограмовий м'яч. Тренер запропонував дівчатам вправу для сідниць із восьмикілограмовою гирею.

У перервах між підходами Катя запитала Настю, чи не ревнує дружина Андрія до зірки. У відповідь на це Каменських із захватом почала нахвалювати  сталевий прес обраниці Андрія.

Наостанок, зірки підсумували своє тренування парною вправою.

Нагадаємо, спортивна колекція одягу від Насті Каменських розлетілася з неймовірним ажіотажем. Співачка оголосила про старт замовлень вбрання від неї та, до речі, під час тренування з Осадчою постала у костюмі власного виробництва. 

Відео М'ячі, гирі, канати: Настя Каменських показала Каті Осадчій, як тренується у Ботанічному саду

Залиште свій коментар

Вибір редакції