Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катерина Кухар кардинально змінила колір волосся

Катерина Кухар кардинально змінила колір волосся

Балерина більше не брюнетка.

Прима-балерина Катерина Кухар під час "вимушеного відпочинку" вирішила поекспериментувати зі своїм образом і освітлити колір волосся.

Балерина на 33-й день карантину перефарбувалася з брюнетки в коньячний блонд.

"Мало хто знає, але ще в училищі у мене було розкішне довге волосся кольору золотої пшениці. Зараз, мені здається, під час карантину, коли манікюру і педикюру вже давно не було, саме час натуральної краси, захотілося повернутися до свого природного кольору волосся. Чоловікові подобається, хоча зробити це було дуже складно, зазвичай з брюнетки в такий колір, як у мене зараз, виходять близько пів року, а мені знадобилося всього чотири фарбування за один день".

Катерина Кухар_1
Пресслужба Катерини Кухар

На перевтілення у балерини пішло близько 15 годин: від 12:30 дня вона почала експеримент з волоссям і о четвертій ранку вже була коньячного кольору.

Катерина Кухар_2
Пресслужба Катерини Кухар

В експерименті брав участь її чоловік, який під чуйним керівництвом фахівця з волосся Олександра Левинського і за допомогою Skype-зв'язку поетапно освоював нову професію і натомість отримав не тільки новий досвід, але і знайому незнайомку.

Катерина Кухар_3
Пресслужба Катерини Кухар

Нагадаємо, раніше Катерина Кухар на пуантах та Олександр Стоянов із голим торсом захопили ефектним фото. Подружжя знялося у романтичній фотосесії.

Вибір редакції