Королівська сім’я обурена четвертим сезоном серіалу "Корона" – ЗМІ

Королівська сім’я обурена четвертим сезоном серіалу "Корона" – ЗМІ

У ньому йдеться про нещасливий шлюб принца Чарльза та Діани та стосунки сина Єлизавети ІІ з Каміллою.

Днями на платформі Netflix вийшов четвертий сезон нашумілого серіалу про королівську сім’ю "Корона".

У ньому йдеться про знайомство, одруження та нещасливий шлюб принца Чарльза і Діани, а також про стосунки сина Єлизавети ІІ з Каміллою. У серіях також розгорнуто розповідається про розлад харчової поведінки леді Ді.

Інсайдери розповіли виданню The Times, що цей сезон неабияк обурив членів королівської сім'ї. Зокрема, джерело зазначило, що чимало фактів викривлено.

Це неправильно і несправедливо, особливо, коли так багато фактів в серіалі не відповідають дійсності. Чарльза і Каміллу показують в дуже невтішному світлі. Це просто тролінг з бюджетом Голлівуду

заявив інсайдер

Прокоментував прем’єру і експрессекретар королеви Єлизавети Дікі Арбітер. Він розповів BBC, що не погоджується з образами принца Чарльза і його дружини Камілли, які в шоу показані "злодіями".

Це просто гонитва за сенсацією - виставити Чарльза і Каміллу лиходіями. Чарльза зображують злісним. Він не злий

поділився Дікі

Він також зазначив, що Емма Корін чудово впоралася з роллю принцеси Діани, втім, розкритикував гру Джоша О'Коннора в ролі принца Вельського.

Джош О'Коннор постійно горбиться. Чарльз жодного разу не зігнувся. Подивіться на нього зараз, йому 72 роки, і він тримає поставу. Погано зображений.

додав колишній працівник палацу

Нагадаємо, днями зірку серіалу "Корона" госпіталізували після знімань у крижаній воді. Емма Коррін поділилася неприємною історією.

Повʼязані теми:

Наступна публікація