Культовий гурт Scooter прилетів до анексованого Криму попри скандал

Німецькі електронники візьмуть участь у фестивалі #ZBFest у Балаклаві.

Знаменитий гурт Scooter таки прилетів до анексованого Росією Криму навіть попри осуд німецьких політиків.

Електронний колектив на чолі з Ейч Пі Бакстером прилетів до Сімферополя у ніч проти п'ятниці, 4 серпня. Тріо візьме участь у музичному фестивалі #ZBFest, який відбудеться сьогодні та завтра у Балаклаві.

У Instagram вже з'явилися фото з музикантами Scooter в оточенні російських журналістів.

В аэропорту "Симферополь" встретили группу Scooter. Музыканты выступят завтра 4 августа на фестивале #ZBFest, который пройдёт в Балаклавской долине.

Опубликовано Simferopol International Airport 3 августа 2017 г.

Зауважимо, що Scooter – єдиний іноземний виконавець у програмі музичного фестивалю ZBFest-2017. Окрім німецького гурту, на афіші вказані російські учасники: співак Діма Білан, гурти "СерьГа", "Бригада С", "Градуси", L'One, "Ленинград".

Нагадаємо, що про приїзд Scooter до Криму стало відомо ще у середині червня. Тоді фронтмен гурту Ейч Пі Бакстер зізнався, що навіть не здогадувався, що своїм майбутнім виступом у Криму вв'язується у політичний конфлікт.

"Ми їдемо до Криму не для того, щоб займатися там політикою, а тому що в нас там є фанати. У нас є що їм показати", - сказав Бакстер.

А от німецькі політики розкритикували рішення Scooter виступити на території анексованого Криму. Згідно з резолюцією ООН, АРК вважається українською територією, яку протиправно анексувала Росія.

Резолюція ООН від 27 березня 2014 року підтверджує територіальну цілісність України та закликає утримуватися від будь-яких дій і контактів, які безпосередньо чи непрямо визнають зміну статусу Криму.

Український закон дозволяє іноземцям в'їзд на тимчасово окуповані території зі спеціальним дозволом та тільки з континентальної частини України. За даними Bild, яка посилається на менеджмент Scooter, музиканти полетіли до Криму через Москву.

Таким чином вони порушили українське законодавство.

Німецька газета процитувала заступника генерального прокурора України Євгена Єніна, який пояснив, що за таке правопорушення передбачене покарання в вигляді позбавлення волі до восьми років.

Залиште свій коментар