Кузьма віддаватиме доньку заміж зі зброєю в руках

Дата публікації
Перегляди
5873
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кузьма віддаватиме доньку заміж зі зброєю в руках

Лише після 40 він зрозумів, його справжнє призвання у житті - бути батьком

Кузьма попереджає: своєму майбутньому зятю не заздрить

Божевільний татусь - так себе називає Скрябін, ще відомий як Андрій Кузьменко. Співак каже свою кризу середнього віку 44-річний Кузьма пережив, коли йому було тридцять. Тепер шалений шибайголова запевняє, що вивів свою формулу сімейного щастя, повідомляє ТСН.Особливе.

Свою доньку Барбару співак Кузьма рідко називає повним ім'ям. Себе ж вважає - крейзі-татусем. Лише після 40 він зрозумів, його справжнє призвання у житті - бути батьком. І методи виховання у нього суворі.

"Вчора навіть два рази було, "гахнув" по столу рукою. То такий вік гормональний - 15 років, вулиця... скоріше, не вулиця, а оточення, набагато більше авторитету в неї має, ніж батьки", - скаржиться Андрій.

Свою Буську суворий зірковий татусь від своїх фанатів та преси ховає. Навіть її фотокартки - не для сторонніх очей. На концерти та тусовки - не бере, у його кліпах доньку грає зовсім інша дівчинка.

Кузьма попереджає: своєму майбутньому зятю не заздрить. Адже, переконаний, тестем буде, ще суворішим, ніж батьком.

"Я думаю, що в хід піде і зброя, і навики якогось армійського життя. То твоя дитина. Я не знаю, як люди легко так можуть віддати свою дочку. Того моменту не чекаю, не люблю", - каже музикант.

Загалом, себе Кузьма називає щасливим чоловіком. Йому дуже пощастило з дружиною. Її він теж тримає у тіні. Світлана ніколи не ходить не світські заходи, не працює і усе своє життя присвячує Андрію.

Запорукою свого сімейного щастя Кузьма називає - довіру і взаєморозуміння. Світлана готова йому пробачати усе. І навіть чутки про романи свого зіркового чоловіка, що йому приписувала преса.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5873
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація