Легендарний Гребенщиков заспівав у київському метро "Все говорят: пить нельзя…"
Музикант виконав дві пісні.
Гребенщиков грав на станції "Золоті ворота" / © Фото Валерії Ковалінської/ТСН
Легендарний російський музикант Борис Гребенщиков виступив у київському метро.
Він грав на станції "Золоті ворота".
Музикант виконав дві пісні: "Все говорят: пить нельзя…" та імпровізацію.
Борис Гребенщиков зіграв з українськими музикантами. Він сфотографувався з бажаючими, дав кілька автографів. Несподіваний перфоманс відбувся о 21:15.
Нагадаємо, що легендарний Борис Гребенщиков заспівав у московському метро.
Коментарі
Сортувати: