Легендарний Гребенщиков заспівав у київському метро "Все говорят: пить нельзя…"

Музикант виконав дві пісні.

Гребенщиков грав на станції "Золоті ворота"

Гребенщиков грав на станції "Золоті ворота" / © Фото Валерії Ковалінської/ТСН

Легендарний російський музикант Борис Гребенщиков виступив у київському метро.

Він грав на станції "Золоті ворота".

Музикант виконав дві пісні: "Все говорят: пить нельзя…" та імпровізацію.

Борис Гребенщиков зіграв з українськими музикантами. Він сфотографувався з бажаючими, дав кілька автографів. Несподіваний перфоманс відбувся о 21:15.

Нагадаємо, що легендарний Борис Гребенщиков заспівав у московському метро.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie