Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Культовий Віктор Цой і після смерті забезпечує батьку небідну старість

Роберт Цой вперше приїхав до Києва і відвідав стіну пам'яті його сина.

До Києва завітав батько легенди російського року Віктора Цоя, йдеться у сюжеті ТСН.Особливе.

Робертові Максимовичу 75 років. Він багато подорожує, займається спортом і у нього зараз друга дружина.

В український столиці Роберт Цой уперше. ТСН.Особливе показало йому відкриту півтора місяця тому стіну пам'яті його сина. Портрет сина його не вразив. Каже, він "надто плакатний".

Але коли Цой-старший дізнався, що портрет малював парубок, який народився за кілька років після загибелі музиканта, він змінив думку.

"Те, що його шанують вже стільки поколінь, це говорить про те, що, як би вам так пишномовно сказати - що він перетворюється на класика", - пояснив Роберт Максимович.

Пісні Віктора Цоя - "Перемін", "Група крові", "Зірка на ім'я Сонце" - не сходять з ефірів радіо і телебачення. Батько не приховує, що як спадкоємець має з цього зиск.

"Мені дозволяє це існувати безбідно. Не дуже шикарно, але не бідую", - каже батько легенди російського року.

На відкриття стіни Цоя в Києві його тато приїхати не зміг - бо в цей день він завжди несе оберемок червоних троянд на могилу сина. Каже, він йому майже не сниться - бо завжди перед очима.

Роберт Максимович попросив ТСН.Особливе показати йому Київ. Дніпро і краєвиди колись бачив і його син. Для батька це уперше.

Неподалік від Роберта Цоя постійно тримається його дружина Марина. Камери соромиться. Пенсіонерка і колишня вчителька німецької мови - його друга дружина. Вони одружилися за рік після смерті матері Віктора Цоя Валентини.

"Пам'ять Валентини для мене свята. Але розумієте, чоловік не може без жінки, він відразу заростає... Жінка може одна, а чоловікові важко", - пояснює він.

Київ Роберту Цою сподобався. Прогулянки Хрещатиком і відвідини Києво-Печерської Лаври - плани подружжя на найближчі кілька днів. Батько каже, може ще раз навідається до пам'ятної стіни свого сина. Але вже наодинці.

Нагадаємо, 15 серпня до 23-ї річниці смерті лідера легендарного рок-гурту "Кіно" в одному з двориків Києва відкрили стіну пам'яті Віктора Цоя. На відкритті зібралися столичні фанати загиблого музиканта. Також у дворі відбувся концерт українських музикантів.

Кореспондент ТСН.Особливе Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції