Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарний Жан Рено заговорив українською у Мукачеві

У Карпатах актор знімається в українсько-французькому трилері.

Легенда французького кіно Жан Рено, який наразі знімається в українсько-французькому трилері у Карпатах, спричинив справжній фурор своєю появою на Західній Україні.

Особливо приголомшені власники готелю, у якому зупинився зірка разом зі знімальною групою. Так, менеджер цього готелю Костянтин Пилип поділився деякими подробицями перебування знаменитості у цьому місці.

За словами менеджера, актор дуже привітний та вже навіть заговорив українською.

"Коли Рено бачить мене, то здалеку махає рукою. Казав спочатку англійською "хеллоу", а тепер уже українською мовить "добрий день". Так-так! А ще вивчив наше "дякую". Дуже гарно у нього це виходить. А мені трохи дивно, коли зірка такого рівня зі мною так привітно вітається. Чесно", - сказав Пилип, передає mukachevo.net

Жан Рено у Карпатах_3
Mukachevo.net

А от журналістка Ольга Піліщук розповіла, що Рено попросив прибрати з його номера годинник, оскільки той цокав і заважав йому спати. Проте, запевняє Ольга, актор зробив це дуже ввічливо і багато разів вибачився.

"Наступного ж дня після поселення Жан Рено попросив винести з кімнати годинник. Але попросив дуже ввічливо і багато разів вибачився за таке прохання. Пояснив, що він дуже втомлений, а годинник цокає і заважає йому спати", - сказала Піліщук.

Жан Рено у Карпатах_1
Mukachevo.net

Зауважимо, що Жан Рено приїхав до Карпат місяць тому. Там зірка знімається у українсько-французькому трилері "Останній крок". Актор поселився в одному з найкращих готелів біля озера Синевир – на час знімань кіношники забронювали його повністю.

Жан Рено у Карпатах_2
Mukachevo.net

Рено зупинився у найдорожчих апартаментах, котрі коштують 2,5 тисячі гривень за добу. В цьому окремому котеджі, який називається "Ляля", на відміну від інших, інтер’єр не гуцульський, а традиційний європейський. На березі озера вже споруджено декорації для стрічки, а територію навколо огородили червоними стрічками, аби ніхто не вийшов на кригу, яка вкрила озеро, та не зіпсував своїми слідами незайманий сніг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції