Лідер 5'nizza Бабкін згадав, як продавав булочки біля метро

Музикант пригадав минулі місця роботи.

Фронтмен гурту 5'nizza Сергій Бабкін, який знявся у родинній фотосесії, згадав своє минуле.

Так, Бабкін розповів, що колись працював продавцем булочок біля метро, а також вантажником. Музикант згадує ті часи з теплотою.

"Це був дивовижний час. Він дав мені розуміння на довгі роки вперед, що в будь-якій справі дуже важливо старатися, робити її якісно. Результатом цього завжди служить заохочення, підвищення і високий професійний рівень. Будь-якій людині подобається, коли її хвалять за добре зроблену роботу. Це найкорисніший і здоровий допінг. Після якого спалахує бажання робити ще краще", - прокоментував Бабкін.

Сергій Бабкін
Сергій Бабкін

Окрім того Сергій Бабкін розповів про концерти гурту 5'nizzа. Після возз'єднання гурту більше ніж рік тому і успішних гастролей Україною музиканти представлять програму Reunion у Лондоні.

"Програма Reunion - це найбільш вдалі на наш погляд і за реакцією слухачів пісні. І плюс до цього старого доброго набору додали п'ять абсолютно нових синглів, які включалися в програму поступово за 1,5 року реюніону під час концертів у різних країнах. Але Лондон - це мрія! Два концерти поспіль відбудуться в клубі SCALA, - ділиться враженнями Сергій Бабкін. - Вперше в житті ми їдемо до Лондона з концертом. Я ще зовсім недавно і уявити собі не міг, що таке можливо".

5'nizza
Гурт 5'nizza

Музикант також розповів, що вже навесні гурт 5'nizzа презентує новий альбом і вирушить з ним у тур Україною.

"Навесні 2017 року ми плануємо вихід нашого нового третього за рахунком альбому. Яка буде у нього назва поки невідомо. У нас як завжди все вирішується в останній момент. З новим альбомом ми готуємо великий презентаційний тур багатьма містами України".

Нагадаємо, гурт 5'nizza стрімко набрав популярність на початку 2000-х завдяки пісням "Солдат", "Стріла", "Ти кидал", "Ямайка". Перший неофіційний альбом гурту з цими піснями був розпроданий величезними тиражами. У 2007 році група розпалася, після чого Сергій Бабкін виступає як сольний виконавець, а також бере участь в творчому проекті Святослава Вакарчука "Брюссель". А в 2015 році гурт 5'nizza возз'єднався і зараз з успіхом гастролює Україною та зарубіжжям.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: