Лідер O.Torvald Галич розчулив світлинами з маленькою донечкою (8 фото)

Музикант знявся у родинній фотосесії.

Фронтмен гурту O.Torvald Євген Галич зараз активно готується до "Євробачення-2017", аби у фіналі 13 травня гідно представити нашу країну на конкурсі.

Проте музикант у щільному графіку знайшов час, аби розповісти про свою родину. Як відомо, нещодавно у родині Галич сталося поповнення – дружина Євгена Валерія народила йому сина Данила.

Поки що молоді батьки не показують малюка, проте Євген залюбки знявся у родинній фотосесії разом з донькою Євою та дружиною, пише Viva.

На фото знаменитий татко ніжно обіймає та цілує донечку. За словами Євгена, він виріс у сім'ї, де були хлопці, тож як знайти підхід до трирічної Єви, Євгену підказує дружина

"У нас в родині ніколи не було дівчинки, і батько, суворий полковник української армії, нас з братом виховував відповідно - його слово було законом. З дівчатами треба по-іншому. Якщо пацану можна дати запотиличник, а іноді це навіть потрібно, то з дівчатками все інакше. Потрібно бути ласкавим, терплячим, вміти переконувати і пояснювати. Дочка, перш за все, повинна бачити в мені друга і відчувати, що я для неї авторитет", - впевнений Євген.

Галич поділився, що йому доводиться на особистому досвіді осягати науку батьківства і, звичайно, у нього трапляються помилки

"Тут дуже допомагає Лера, яка мене виправляє. Річ у тім, що я дуже рідко сумніваюся у своїй правоті і майже не дослухаюся до чиєїсь думки. А якщо і дослухаюся, то залишаю за собою право самому ухвалювати рішення. І дружина останнім часом стала мене зупиняти: "Слухай, ти зрозумій: так з дівчатками не можна. На них не можна просто гаркнути, це відкладеться десь глибоко емоційною травмою", - поділився Галич.

Нагадаємо, дружина лідера O.Torvald Галича показала перше фото новонародженого сина.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів