Марія Яремчук про образ нареченої-вдови: Я боялася грати цю роль

Артистка розповіла про свій новий емоційний кліп.

Українська співачка Марія Яремчук, яка днями випустила емоційне відео на трек "В чистім полі", завітала до студії "Сніданку з 1+1" у вишиванці, якій більше 200 років.

Яремчук розповіла, як знімався її новий кліп та що вона відчувала під час знімань. Також артистка поділилася ексклюзивною історією, що вона записувала пісню у мікрофон її батька, народного артиста УРСР Назарія Яремчука.

"Такий цікавий момент. У автора пісні Сергія Доценка на студії знаходиться мікрофон мого батька. Після татової смерті мої брати розпродували студію і він придбав цей мікрофон. І він мені сказав: "Цю пісню ти будеш записувати у мікрофон, в який співав твій тато", - розповіла Марія.

Співачка додала, що ця пісня насичена правдою, яку дуже тонко і точно візуалізував Алан Бадоєв.

"Ця наша колаборація – це посвята всім жінкам, хто кохав і втрачав передчасно", - пояснила Яремчук.

Артистка в кліпі постає в образі нареченої-вдови, коханого якої вбивають на війні. За словами Марії, вона боялася грати цю роль.

"Я боялася одягати на себе таку роль нареченої, коханий якої помер, тому що ми знаємо, що пісні бувають часто пророчими, образи бувають пророчими. Тим не менше, я вирішила, що це настільки зараз актуально, настільки важливо, що я просто повинна взяти на себе таку відповідальність", - пояснила Марія.

Марія Яремчук презентувала відеороботу на зворушливу композицію "В чистім полі"

Від першої і до останньої ноти ця пісня сповнена жорсткою правдою. Невинних тендітних наречених лише одна мить відділяє від справжнього горя. Проникливу історію кохання та війни дуже тонко відтворив кліпмейкер Алан Бадоєв. Режисер зізнався, що робота далась йому нелегко. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: