Матвієнко та Мірзоян дали перше інтерв'ю у статусі чоловіка та дружини

Молодята розповіли про плани на медовий місяць та чому обрали Олега Винника церемоніймейстером.

Новоспечені дружина та чоловік Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян, які побралися у четвер, 15 червня, дали перше інтерв'ю у статусі подружжя.

Молодята розповіли журналісту ТСН, чи запланували вже медовий місяць, чому обрали співака Олега Винника розпорядником весілля. Також Тоня згадала про сон, в якому їй наснилася дата весілля.

Так, за словами Тоні, вони планували поїхати у медовий місяць, проте робота дещо порушила їхні плани.

"Медовий місяць планувався, але потім у нас з'явилася робота у Лондоні. Немає можливості зараз все взяти та покинути і поїхати і навіть не хочеться", - сказала Матвієнко.

Також пара розповіла, як обрала Олега Винника церемоніймейстером їхнього свята. Арсен зізнався, що він першим зателефонував артистові, проте одразу йому не сказав, що доведеться робити. Тоня ж додала, що Виннику стало страшно, бо він раніше такого не робив. Врешті співак погодився на пропозицію закоханих.

"Кожне слово, яке він сьогодні промовив, це він написав від себе, авторський сценарій. Коли він мені прочитав, я була шокована. Ми потрапили в точку. Людина обов'язкова, серйозно до цього питання поставилася. Я йому дуже вдячна за такі слова щирі",- відгукнулася про Винника Тоня.

Матвієнко також поділилася, що дата весілля їй наснилася.

"До кінця грудня минулого року ми ще нічого не обговорювали, коли буде весілля. І тут сон наснився і легше стало: не треба було обирати. Мені снився Лас-Вегас і ми одружуємося з Арсеном і нікого нема з друзів. Я кажу: "Боже, як це? Ніхто ж не побачить. І я така уві сні: "Яка сьогодні дата? 15 червня!". Я його бужу і кажу: "Арсене, я знаю коли в нас буде весілля", - згадала співачка.

Журналіст ТСН поцікавилася у Арсена, як його сини від попереднього шлюбу відреагували на одруження з Тонею

"Діти як можуть поставитися сьогодні… ? Мабуть, вони не беруться за це.Ввони ще не знають з якого боку на це дивитися", - коротко прокоментував Арсен.

Нагадаємо, що мама Тоні Матвієнко Ніна Митрофанівна пожартувала, що збирається "строить" новоспеченого зятя.

Кореспондент ТСН, Вікторія Дмитренко

ВідеоПерше інтерв’ю Матвієнко та Мірзояна у статусі подружжя: плани на медовий місяць та захват від Винника

Залиште свій коментар